جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
هجدمین بازدید میدانی از منطقه ۱ انجام شد
حسین آل حبیب در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اين خبرگفت: در هجدهمین بازديد ميداني سال جاری از مراحل عمليات و خدمات رساني در منطقه 1 ...
حسین آل حبیب در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبرگفت: در هجدهمین بازدید میدانی سال جاری از مراحل عملیات و خدمات رسانی در منطقه ۱ شهرداری،‌ مسئولین اجرایی و ستادی منطقه حضور یافتند.


وی بازدیدهای میدانی را عامل درک بسیاری از ضعف ها و مشکلات موجود در منطقه خواند و اضافه کرد: استمرار این بازدیدها موجب شناخت هر چه بیشتر مسئولین با مشکلات سطح منطقه و سهولت در رفع آنها خواهد شد.


وی نظافت و رسیدگی به نیازهای شهری را یکی از مهم ترین اصول ارتقاء روحی و اجتماعی افراد برشمرد و از دیگر عملیات بازبینی شده در این بازدید را بهسازی فضای سبز، تعویض جداول فرسوده، مرمت و لکه گیری آسفالت منطقه عنوان کرد.


آل حبیب این بازدید را موجب صدور دستورات مورد نیاز برای رفع مشکلات و دغدغه های موجود شهروندان ذکر کرد و افزود: تمامی اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در سطح منطقه جهت رفاه و آسایش شهروندان است و قطعا باید در این میان خود شهروندان نیز در تمامی حوزه ها خود را مسئول دانسته و کنار و همراه ما برای حل معضلات قرار بگیرند.  


در این بازدید که از خیابان های اصلی و فرعی حافظ شمالی، ندای شمالی، شهید خورشیدی و بلوار گلستان به عمل آمد مسئولین خدمات شهر، بازرسی، عمران، فضای سبز و جانشین خدمات شهر و روابط عمومی حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری