جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
اقدامات فرهنگی آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد/آماده برگزاری همایش های فرهنگی هستیم
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضا حسینی در نشست شهرداران کرج و شهرهای تابعه با بیان این مطلب افزود: از جمله اقداماتی که می توان در ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضا حسینی در نشست شهرداران کرج و شهرهای تابعه با بیان این مطلب افزود: از جمله اقداماتی که می توان در این راستا انجام داد، تهیه بسته های فرهنگی و توزیع آن است.


وی با بیان اینکه، استان البرز و به تبع آن کلانشهر کرج و شهرهای همجوار باید در زمینه مسائل فرهنگی الگویی بی بدیل باشد، عنوان کرد: امروز با شناخت نیازهای جامعه به اقدامات فرهنگی، باید برنامه های وسیع و کلانی را در زمینه اجرای اقدامات فرهنگی، تدوین و اجرا کرد.


رضاحسینی، فرهنگ و فرهنگسازی و انتقال آن به نسل آینده را مهمترین مقوله در خصوص ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی جامعه ذکر و عنوان کرد: معیارها و اصول فرهنگی باید مبنای امور و فعالیت های مختلف باشد.


نگاه به فرهنگ سطحی نباشد


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج با تاکید بر اینکه، نگاه به فرهنگ و فرهنگسازی نباید سطحی باشد، گفت: نگاه به فرهنگ باید عمیق باشد و مدیران نیز باید مسائل و موضوعات فرهنگی را در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهند.


رضاحسینی با تاکید بر اینکه باید به دغدغه های فعالان فرهنگی پرداخته شود، ادامه داد: ضروری است عرصه برای فعالیت فعالان فرهنگی و امور فرهنگ سازی باز باشد.


وی با بیان اینکه، ارتقاء فرهنگ در شهرهای اطراف می تواند راهکاری برای ارتفاء مسائل فرهنگی در کلانشهر کرج باشد، عنوان کرد:  در مسائل فرهنگی باید پیشرو باشیم و  از نگاه جزیره ای نیز پرهیز کینم.


این مسئول با بیان اینکه شهرداری کرج آماده برگزرای همایش های فرهنگی در شهرهای اطراف این کلانشهر است، افزود: بی شک پرداختن به امور فرهنگی موجب مصونیت و جلوگیری از  آسیب های اجتماعی است.


رضاحسینی بر ضرورت سرمایه گذاری در محیط های فرهنگی تاکید کرد و گفت: شهرداری کرج در این زمینه پیشگام است و آماده دریافت طرح های فرهنگی از سوی شهرهای اطراف و اجرای آن در قالب همایش های فرهنگی است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری