جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
سه تن از اعضای شورا از منطقه ۱۲ کرج بازدید کردند
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی، میرابراهیم صدیق و امیرحسام عباسی از نزدیک در جریان مشکلات و روند اجرایی طرح ها در منطقه 12 شهرداری کرج ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بهنام محمودی، میرابراهیم صدیق و امیرحسام عباسی از نزدیک در جریان مشکلات و روند اجرایی طرح ها در منطقه ۱۲ شهرداری کرج قرار گرفتند.


این بازدید به منظور رفع مشکلات منطقه مانند سیاه جوب، تعریض بلوار امام خمینی، پروژه های کلان و راهکارهای تامین منابع مالی به منظور اجرای این پروژه ها صورت گرفت.


در این بازدید مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج اقدامات عمرانی انجام شده در منطقه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این اقدامات چهره منطقه را به کلی تغییر داده است.


برزو سلیمانی پروژه پارک ۱۰ هکتاری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با تحقق این مهم و بازسازی پارک مهدیه در کیانمهر سرانه فضای سبز در منطقه ۱۲ شهرداری کرج افزایش چشمگیری خواهد داشت.


این مسئول همچنین تعریض بلوار امام خمینی (ره) را از اقدامات اساسی منطقه برشمرد و افزود: ازدیاد جمعیت منطقه به طبع این بلوار جوابگوی تردد شهروندان نخواهد بود.


وی با اشاره به مطلب فوق و با بیان اینکه تملکاتی در مسیر این پروژه وجود دارد، کمبود اعتبار را یکی از نیازهای مبرم در تحقق این پروژه ذکر و اظهار امیدواری کرد: با مساعدت شورای اسلامی شهر و شهرداری این مشکل مرتفع خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری