جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
برخی دستگاه های اجرایی بدون تسویه حساب با شهرداری گرگان پایان کار گرفته اند

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: پایان کار برخی دستگاههای اداری در حالی صادر شده که هنوز با شهرداری به لحاظ مالی تسویه نکرده اند.

Print Friendly, PDF & Email

نبی هزار جریبی در گفتگو به خبرنگار مهر با اعلام این مطلب افزود: در اینکه شورای شهر باید با دستگاههای اجرایی همکاری لازم را داشته باشد هیچ بحثی نیست اما دستگاههای اجرایی نیز باید جهت تسویه مالی با شهرداری گرگان اقدام کنند. 

وی ادامه داد: پایان کار برای برخی ساختمان های سایت اداری در حالی صادر شده که به لحاظ مالی با شهرداری تسویه نکرده اند و باید همان قانونی که جهت ساخت و ساز برای شهروندان اجرا می شود برای دستگاههای دولتی نیز اعمال شود.

هزارجریبی صدور پایان کار را قبل از تسویه مالی مساعدت شهرداری با دستگاههای اجرایی دانست و افزود: آن دسته از ارگانهای دولتی که تاکنون با شهرداری تسویه حساب نکرده اند از پرداخت عوارض فرار کردند و این مناسب حال دستگاههای دولتی نیست.

وی از اجرای ماده ۱۰۰ برای دستگاههای دولتی متخلف خبرداد و افزود: بر اساس ماده ۱۰۰ در صورت اعمال تخلف از سوی سازنده با نظر کارشناسان شهرداری باید مبلغی به شهرداری پرداخت شود که  این قانون نیز برای دستگاههای اجرایی مشابه شهروندان اجرا می شود.

وی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر گرگان ضمن اعلام همکاری با تمامی دستگاههای اجرایی، در صورت تخلف با هیچ یک از ارگانهای دولتی تعارف نخواهد داشت و اجرای قانون برای شهروندان و دستگاههای اجرایی یه صورت یکسان می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری