جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
بهسازی فضای سبز اقدامی مهم در منطقه ۸ کرج
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان مطلب فوق از بهسازی فضای سبز در بلوار کوهپایه، پارک رفاه، پارک ابوذر، حاشیه بلوار حج و زیارت، ...
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان مطلب فوق از بهسازی فضای سبز در بلوار کوهپایه، پارک رفاه، پارک ابوذر، حاشیه بلوار حج و زیارت، بلوار ماهان قدیم، پارک خانواده، پارک مینا، بلوار مطهری و لچکی های اطراف آن و پارک کوهپایه خبر داد.


این مسئول با اشاره به اینکه دو هزار متر بهسازی فضای سبز در بلوار کوهپایه صورت گرفته است، عنوان کرد: ۴۰۰ متر مکعب خاکریزی، هزار و ۴۰۰ متر مکعب چمن کاری و ۷۰۰ متر حفاری و لوله گذاری در این بلوار انجام شده است.

 

وی همچنین به دو هزار و ۱۲۰ متر مربع بهسازی فضای سبز در پارک رفاه اشاره کرد و با بیان اینکه ۱۵۰ متر مکعب خاکریزی و هزار و ۹۰۰ متر مربع چمن کاری در این پارک انجام شده است، اعلام کرد: ۶۰ متر حفاری و لوله گذاری در پارک رفاه صورت گرفته است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج در خصوص روشنایی پارک ابوذر عنوان کرد: در این پارک ۱۸ عدد پایه چراغ سه متری دو شعله و یک ست ۱۶ تایی تندرستی همچنین لوازم بازی کودکان نصب شده است.


سعادت، احداث هزار و ۳۴۵ متر مربع فضای سبز، ۱۰ متر معبر شنی، ۳۵ متر معبر خاکی، ۲۲۰ متر حفاری و لوله گذاری و هزار و ۳ متر چمن کاری را از جمله اقدامات انجام شده در حاشیه بلوار حج و زیارت بیان کرد.


این مسئول در ادامه از ۴۱۷ متر مربع بهسازی فضای سبز در بلوار ماهان قدیم خبر داد و با اشاره به اینکه ۱۰ عدد فلاور باکس، ۲۱ عدد پایه چراغ و ۱۰ عدد نیمکت در این بلوار نصب شده است، عنوان کرد: ۱۰ عدد سطل زباله نیز در بلوار ماهان قدیم نصب شد.


این مسئول بازسازی معابر مفروش در پارک خانواده را ۵۰۰ متر مربع ذکر و با اشاره به اینکه یک ست ۱۵ تایی تندرستی در این پارک نصب شده است، عنوان کرد: ساخت ۱۸ عدد سکو و بازسازی سرویس بهداشتی مردانه ضلع شرقی نیز از دیگر اقدامات اجرایی در این پارک بوده است.


وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در پارک مینا، ست کامل لوازم بازی پلیمری کودکان نصب شده است، از بهسازی و بازسازی فضای سبز در بلوار مطهری و لچکی های اطراف آن و پارک کوهپایه هر کدام به ترتیب هزار متر مربع و یک هکتار خبر داد و افزود: این اقدامات در پارک کوهپایه در حال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری