جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
انتقال اسناد عرصه ها به صاحبان در حال پیگیری است
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، بر ضرورت ساماندهی بافت های فرسوده در شهر تاکید کرد و اظهار داشت: وجود این بافت ...
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب، بر ضرورت ساماندهی بافت های فرسوده در شهر تاکید کرد و اظهار داشت: وجود این بافت در شهرها تهدیدی به شمار می آید که باید هر چه سریع تر به ساماندهی منطقه و سازماندهی ساکنین آن مبادرت ورزید.


وی با اشاره به مناطق کلاک و حصار به عنوان دو نقطه ای که میزان قابل توجهی از آنها در بافت فرسوده قرار گرفته است، اضافه کرد: بخش عمده منازل مسکونی و سازه های موجود در این نقاط در قالب پلاک ۲۲ قرار دارد و سند آن ها به نام دولت خورده شده است. از این رو امکان اخذ سند برای املاک فوق وجود نداشته و این امر مشکلاتی را برای ساکنین و نیز مدیریت منطقه به وجود آورده است.


عطایی با بیان اینکه اقداماتی را برای حل این مشکل صورت داده ایم، خاطرنشان کرد: تسهیل شرایط دریافت سند برای ساکنان را مد نظر قرار داده و به این منظور جلسات و بحث هایی را با اداره مسکن و شهرسازی برگزار کرده ایم.


مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج، اظهار داشت: این اقدام به منظور انتقال اسناد عرصه ها به صاحبان آن است چرا که تنها در این حالت امکان اجرای بسیاری از امور به ما داده خواهد شد.


وی در خصوص دیگر املاک واقع در این منطقه گفت: در املاکی که دارای پروانه هستند ساخت و ساز به صورت استاندارد انجام شده و رسیدگی به املاک فوق با توجه به دستورالعمل شهرداری ها انجام می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری