جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
مرزهای جغرافیایی شهری خدمات رسانی را تحت تاثیر قرار نمی دهند/نگاهمان خدمت به مردم باشد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد صادق باغستانی در بازدید از این پایگاه خبری در جمع دیگر میهمان متشکل از اعضای شورای شهر کرج و کمالشهر با ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد صادق باغستانی در بازدید از این پایگاه خبری در جمع دیگر میهمان متشکل از اعضای شورای شهر کرج و کمالشهر با بیان اینکه، مرزبندی جغرافیایی معنایی ندارد زمانی که نگاه ها خدمت به مردم باشد، بر ضرورت توجه به مسائل و موضوعات خرد و کلان شهر از سوی مسئولان تاکید کرد.


وی با اشاره به وجود تالارهای پذیرایی متعدد در کمالشهر با عنوان اینکه، بسیاری از مردم کرج شب های شادشان را در تالارهای کمالشهر سپری می کنند، اظهارامیدواری کرد: با تعامل خوب و موثر بین مسئولین کرج و کمالشهر برای آینده این منطقه برنامه ریزی های اصولی و متنج به نتایج کارآمد صورت گیرد.


باغستانی در ادامه با اشاره به مصادف شدن روز ” صنعت حمل و نقل ” با برگزاری جلسه فی مابین شهرداری و شورای کرج و کمالشهر این همزمانی را مبارک و خوشایند دانست و عنوان کرد: امیدواریم به میمنت این مهم، اجرای پل حصارک به عنوان بزرگترین طرح در استان البرز که مربوط به بحث حمل و نقل نیز می شود، نهایی شود.


وی، حضور مهرداد ترابیان در کمالشهر به عنوان شهردار این شهر، را مثبت ارزیابی کرد و با بیان اینکه، توانمندی، اخلاق نیکو و مومن و بودن از ویژه گی های بارز این فرد است، اظهارامیدواری کرد: کمالشهر از تجارب و توانمندی های وی بهره کافی را ببرد و کمالشهر با برنامه ریزی های مدیریتی در مسیر توسعه و آبادانی قرار گیرد.


پل حصارک در کوتاه مدت و به صورت کارشناسی اجرا شود


رئیس کمیسیون سلامت و بهداشت شورای اسلامی شهر کرج، در ادامه با بیان اینکه، دو نگرانی در خصوص اجرای پل حصارک وجود دارد، عنوان کرد: این نگرانی ها به مدت زمان اجرای طرح و میزان بهره گیری از اقدامات کارشناسی در مسائل اجرایی آن بر می گردد.


باغستانی، اظهارامیدواری کرد: پل حصارک در کوتاه مدت و به صورت اقدامی کاملا کارشناسی شده اجرا شود.


وی گفت: پل حصارک از تقاطعات غیرهمسطحی است که تاخیر در اجرای آن مشکلات و آسیب های بسیار زیادی را به شهر و شهروندان وارد آورده و به همین علت نیز شهرداری کرج در حال کار کردن روی این پروژه می باشد.


این مسئول خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشاورین مجربی برای انجام این کار در نظر گرفته شده است که امیدواریم به زودی مشکلات این پل مرتفع شود.


باغستانی با بیان اینکه، اعضای شورای شهر به عنوان مشاور، اجرای طرح را بررسی کنند، بیان کرد: در این مسیر اگر افراد نظری کارشناسی دارند، می توانند این نظر را ارائه دهند تا در اجرای طرح لحاظ شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری