جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲
موانع اجرای پل حصارک را رفع می کنیم/اعتبار لازم برای اجرای پل حصارک ۹۰ میلیارد تومان است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد ترابیان به همراه اعضای شورای شهر کمالشهر طی بازدید از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن تقدیر از شهرداری و شورای ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد ترابیان به همراه اعضای شورای شهر کمالشهر طی بازدید از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن تقدیر از شهرداری و شورای شهر کرج برای برگزاری جلسه فی مابین شهرداری و شوای شهر کرج و کمالشهر با ارزیابی مثبت از برگزاری این جلسه، گفت: جلسه بسیار خوبی بود و برگزاری آن را به فال نیک می گیریم زیرا این جلسه در واقع تعامل بین شورا و شهرداری کرج و کمالشهر بود که این تعامل بسیار مطلوب و منتج به نتایج مثبتی است.


این مسئول با تاکید بر استمرار در برگزرای این جلسات بیان کرد: مستمر بودن جلسات بسیار مهم است زیرا مسائل و موضوعات کرج و کمالشهر از یکدیگر جدا نیست.


ترابیان اظهارداشت: بین کرج و کمالشهر نقاط مشترک زیادی وجود زیرا شهروندان در بین دو شهر تردد دارند و ساکن این نقاط نیز هستند.


وی عنوان کرد: خروجی جلسه بسیار کارآمد و بوده است و امیدواریم مردم نیز از نتایج آن فایده کافی را ببرند.

 

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کمالشهر نیز در ادامه این جلسه با عنوان اینکه، کمالشهر و کرج یک شهرستان هستند و جدا از هم نیستند، گفت: مسئولان شورا و شهرداری کمالشهر برای خدمات دهی به شورا و مسئولین کرج آمادگی کامل دارند.


وی تاکید کرد: در حال حاضر طرح تعریض پل حصارک کرج مشکل بزرگی است چرا که مسافران ۱۰ استان از آن تردد می کنند و این خود حساسیت اجرای پل کمالشهر را دو چندان می کند.


خانپور با بیان اینکه، در این برهه از زمان، گام بزرگی از طرف شورای شهر کرج برای تعریض این پل برداشته شد، اظهارامیدواری کرد: تعامل در این دوره تقویت شده و مستمر و دوجانبه ادامه پیدا کند.

 

خانپور با بیان اینکه این پل هم اکنون در خور شان مردم کرج و کمالشهر که بیش از یکصد خانواده شهید تقدیم این نظام کرده اند نیست، گفت:  پیگیری دوره سوم و چهارم شورای شهر کرج و حضور مهرداد ترابیان شهردار جدید کمالشهر که از مدیران با تجربه و آشنای این شهر است نیز امید بخش رفع مشکلات به صورت ریشه ای است.


وی در بخش دیگری به برگزاری نشست مشترک با مهرداد کیانی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج اشاره کرد و این جلسه را در راستای یکپارچه سازی سیستم حمل و نقل شهری بین کرج و کمالشهر عنوان کرد.


خانپور بیان کرد: بیش از ۱۵۰ هزار شهروند به صورت ثابت و شناور از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده می کنند که باید در راستای ارتقای مباحث رفاهی کمالشهر راهکارهای جدید اندیشیده شود.


وی در بخش دیگری با بیان اینکه مدیران ارشد کرج نباید ما را غریبه فرض کنند، گفت:  شهرهای اقماری در واقع جزوی از کرج هستند و مدیریت شهری کرج نباید از این مهم غافل باشد چرا که تعامل سازنده می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.


رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کمالشهر در پایان خواستار همکاری کارشناسی پایگاه خبری مدیریت شهری کرج برای راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری کمالشهر شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری