جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
واحد ترافیک در منطقه ۸ کرج کاهش ترافیک را پررنگ کرد
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اقدامات مثبت و موثر این واحد در منطقه از 26 هزار و 900 متر خط کشی محوری ...
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اقدامات مثبت و موثر این واحد در منطقه از ۲۶ هزار و ۹۰۰ متر خط کشی محوری در خیابان های ملاصدرا، فرهنگ، مولانا، ماهان، حج، بهشتی و بهارستان خبر داد.


این مسئول با اشاره به اینکه ۱۱۳ بلوک در خط کشی بلوک عابر پیاده خیابان های جمهوری، مطهری، مدنی و ملاصدرا مصرف شده است، عنوان کرد: ۲۸۷ متر مربع در خیابان های بلوار ملاصدرا، مولانا، تعاون و بهارستان جمع آوری سرعت گیر آسفالتی استاندارد صورت گرفته است.


وی تنظیف تابلوهای راهنمایی رانندگی را ۳۷۵ عدد و در خیابان های مطهری، جمهوری، مولانا، ملاصدرا، طالقانی و بهشتی ذکر و عنوان کرد: به تعداد ۱۱۵ عدد تعمیر، بازسازی و رنگ آمیزی متعلقات تابلوهای راهنمایی با پایه مربوطه در خیابان های بهشتی، تعاون، مطهری، ماهان، طالقانی و جمهوری انجام شده است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با بیان اینکه جمع آوری پایه و تابلو (انواع تابلوهای مازاد) ۱۵۱ عدد و در خیابان های مطهری، ماهان، طالقانی، جمهوری، بهشتی و نبوت صورت گرفته است، اظهار داشت: راه اندازی تقاطع، حفظ و نگهداری چراغ های راهنمایی و رانندگی، تعویض، حمل و نقل و راه اندازی انواع دکل و سمباده زنی و تمیز کاری دکلها از دیگر اقدامات واحد ترافیک در منطقه است.


سعادت اجرای انحراف ترافیکی در خیابان های مطهری، بلوار ملاصدرا، جمهوری و آزادگان را ۷ مورد اعلام کرد و افزود: به طول ۴۳ متر تعمیر و بازسازی گاردیل در خیابان مطهری انجام شده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری