جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
اولویت اصلی منطقه ۶ گشایش معابر ، کاهش ترافیک و افزایش فضای تفریحی و ورزشی
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو در مصاحبه با برنامه راديويي با اعلام اين مطلب اظهار داشت: اين منطقه به دليل تراكم جمعيت ، اتصال آن ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس حق محمدلو در مصاحبه با برنامه رادیویی با اعلام این مطلب اظهار داشت: این منطقه به دلیل تراکم جمعیت ، اتصال آن از غرب به کمالشهر و نزدیکی این منطقه به اتوبان بار ترافیکی سنگینی را داراست که با احداث پل ظفر و بلوار بزرگ خوارزمی که گشایش معابر را منجر شده بخش عظیمی از این ترافیک کاهش یافته است.


وی افزود: از سالهای گذشته در راستای گشایش مسیر اقداماتی انجام شده که در سال جاری با اجرای پروژه های عظیم پل ظفر، بلوار خوارزمی و همچنین اصلاح هندسی دور برگردان ۴۵ متری گلشهر تفاوت چشمگیری را در این منطقه شاهد هستیم.


این مسئول در ادامه سخنان خود به افزایش فضای تفریحی و ورزشی در این منطقه اشاره کرد و افزود: : مردم نیازمند فضاهای تفریحی و ورزشی هستند و باید تلاش شود تا با برنامه‌ریزی‌های اساسی و جدی روند توسعه سرانه فضاهای سبز در سطح شهر اجرایی شود که این منطقه نیز از این امر مستثنی نیست و در جهت افزایش سلامت شهروندی اهتمام دارد.


نهضت آسفالت همچنان ادامه دارد


مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود به آسفالت معابر و خیابان های سطح منطقه اشاره کرد و افزود: ‌نهضت آسفالت در این منطقه با روند مطلوبی در حال اجرا می باشد و از ابتدای سال تا کنون تعداد زیادی از معابر اصلی و فرعی روکش و آسفالت شده است و اجرای این عملیات تا پایان سال ادامه خواهد داشت.


ضرورت افزایش خدمات شهری در ناحیه گلدشت


حق محمدلو ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب ناحیه گلدشت خاطرنشان ساخت: افزایش خدمات شهری بیشتر به این ناحیه در دستور کار شهرداری قرار دارد و بودجه ای جهت اجرای آسفالت و روکش و ارائه خدمات مطلوب تر برای این ناحیه تخصیص داده شده است که بخشی از آن در حال اجراست و بخش عظیمی از عملیات عمرانی در سال آینده اجرایی خواهد شد.


این مسئول در پایان از شهردار کرج، اعضای شورای اسلامی شهر کرج و استاندار البرز  جهت حمایت ها و پشنیبانی در جهت اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی و فضای سبز تقدیر و تشکر نمود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری