جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
شهرداری تربت جام دچار روزمرگی شده است

سرپرست شهرداری تربت جام با بیان اینکه بیش از ۱۶۰ شهرداری در کشور اعلام ورشکستگی کرده‌اند، گفت: شهرداری تربت جام نیز به روزمرگی دچار شده است.

Print Friendly, PDF & Email

سیدیحیی موسوی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با اشاره به اعتراض شهروندان نسبت به نصب چهار سرعت‌کاه غیراستاندارد در بلوار ورودی این شهر اظهار کرد: یکی از سرعت‌گیر‌ها جمع‌آوری و سه مورد دیگر مرمت شد.

سرپرست شهرداری تربت جام افزود: مسیر رفت و برگشت بیمارستان سجادیه اصلاح و جابه‌جایی درختان در حال انجام بوده و علائم هشداردهنده نیز نصب شده است.

وی با اشاره به تلفات حادثه‌ای مقابل بیمارستان طالقانی گفت: با توجه به اینکه شهروندان کمتر از پل هوایی استفاده می‌کنند و از ابتدای سال تاکنون چهار حادثه ناگوار منجر به فوت اتفاق افتاده مصوب شد آیلند وسط محور نرده‌کشی شود و یک سرعت‌گیر هم نصف گردد.

سرپرست شهرداری تربت جام با انتقاد از حفاری بدون مجوز در سطح شهر گفت: هیچ‌گونه مجوز حفاری تا اجرای تعهدات قبلی ادارات داده نخواهد شد زیرا برخی ادارات بعد از حفاری به تعهدات عمل نمی‌کنند.

موسوی ادامه داد: بودجه شهرداری در بهمن‌ماه هر سال بسته می‌شود و در حال حاضر ۲ میلیارد تومان بدهی به کسبه و پیمانکاران داریم.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۶۰ شهرداری در کشور اعلام ورشکستگی کرده‌اند، تصریح کرد: شهرداری تربت جام نیز به روزمرگی دچار شده است.

فرماندار تربت جام نیز در این نشست با اشاره به قول مساعد استاندار خراسان رضوی برای بهره‌برداری پروژه کنارگذر گفت: پروژه کنارگذر شهرستان تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۹ میلیارد تومان به پیمانکار بدهی دارد.

سید حمید موسوی افزود: امیدواریم تا دهه فجر امسال این پروژه به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: شهرداری باید راه دسترسی به بیمارستان را ظرف یک هفته تکمیل کند و مصوبه شورای هماهنگی ترافیک در خصوص حفاری‌های سطح شهر در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت جام گفت: قطعه سوم باند دوم محور تربت جام به فریمان به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

جواد نژادی‌پور افزود: شهرک صنعتی کاریزنو، مجتمع رفاهی امام رضا (ع)، شن‌شویی، انتهای محور باخرز به دانشگاه پیام‌نور و ورودی و خروجی آنها ساماندهی نشده و ایمنی لازم برای تردد مردم را ندارد./فارس

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری