جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
۸ هزار میلیون ریال اعتبار به شهرداری های استان سمنان اختصاص یافت

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری سمنان با اشاره به وجود ۱۹ شهر در این استان گفت: بالغ بر هشت هزار میلیون ریال اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای طی سالجاری به شهرداری های استان اختصاص پیدا کرد.

Print Friendly, PDF & Email

محمد رضا ساکنی صبح دوشنبه در مراسم معارفه شهردار جدید امیریه دامغان که در محل این شهرداری برگزار شد، از وجود ۱۹ شهر در استان سمنان خبر داد و اظهار داشت: در سالجاری و از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان اعتباری بالغ بر هشت هزار میلیون ریال به شهرداری های استان اختصاص پیدا کرد.

وی با تاکید بر تعامل سازنده شهرداری ها با مردم در کنار کار و تلاش برای کسب موفقیت های سازنده، خاطر نشان کرد: توسعه همه جانبه شهر، ایجاد زیر ساخت ها برای رسیدن به یک شهر سالم، تکریم مردم و نهادینه کردن فرهنگ تلاش بین کارکنان شهرداری در جهت ارتقاء درآمدها و ایجاد منابع در آمدی پایدار برای شهرداری باید در دستور کار همیشگی شهرداری ها باشد و به این موضوعات با دقت ویژه پرداخته شود.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری سمنان تلاش و همت همگانی را برای داشتن شهر سالم ضروری دانست و گفت: شوراهای اسلامی شهرها نیز با رائه طرح ها و برنامه مطلوب و ایده آل شهردار را کمک کنند چون شهرداری موفق است که شورای اسلامی موفق داشته باشد.

مرتضی علی آبادی فرماندار شهرستان دامغان نیز در این مراسم ضمن اعلام کارهای ماندگار شهردار سابق امیریه در خصوص برگزاری جشنواره گل غلطان نوزادان ابراز امیدواری کرد که مشکلات مجتمع فرهنگی هنری، دانشکده کشاورزی و مسکن مهر شهر امیریه با تلاش و همراهی همگان برطرف شود.

ابوالفضل امیر احمدی رئیس شورای اسلامی شهر امیریه دامغان نیز در این مراسم گزارشی از نحوه عملکرد این شورا در خصوص روند انتخاب شهردار جدید و مصطفی فوادیان شهردار سابق نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در طول مدت شش سال مسئولیت خود ارائه دادند.

در پایان این مراسم نیز حکم محمد عوض آبادیان شهردار جدید شهر امیریه دامغان که با پیشنهاد شورای اسلامی شهر و از سوی محمد وکیلی استاندار سمنان منصوب شد به وی اعطا و از خدمات و زحمات شش ساله مصطفی فوادیان شهردار سابق تقدیر بعمل آمد.

شهرستان دامغان دارای ۳ شهر شامل امیریه، دیباج و کلاته رودبار است که شهر امیریه در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی این شهرستان واقع شده است./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری