جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
تمام مطالبات معوقه پرسنل شهرداری شادگان پرداخت شد

سرپرست شهرداری شادگان گفت: تمام پرداخت حقوق کارگران پیمانکاری شهرداری این شهر تا آبان‌ماه امسال پرداخت و به روز شد.

Print Friendly, PDF & Email

حسن مزبانی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان با بیان اینکه در آبان‌ماه سال‌جاری تمام مطالبات پنج ماه معوق نیروهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری شادگان پرداخت شد، اظهار داشت: تمام بدهی‌های نیروهای پیمانکاری طرف قرارداد با شهرداری شادگان تا پایان آبان‌ماه امسال پرداخت و کارگران هیچ طلبی از شهرداری شادگان ندارند.  تمام مطالبات معوقه پرسنل شهرداری شادگان پرداخت شد

وی افزود: یکی از برنامه‌هایی که از ابتدای پذیرش منصب شهرداری شادگان در دستور کار خود قرار داده‌ایم، نظم ‌بخشی به پرداخت حقوق کارگران شهرداری است و با تمام توان برای تحقق این هدف تلاش خواهم کرد.

سرپرست شهرداری شادگان ادامه داد: تلاش می‌شود با پرداخت به موقع حقوق کارگران و کارمندان شهرداری شادگان، انگیزه خدمت و کار مفید در آنها افزایش یابد.

وی یادآور شد: حمایت از کارکنان و کارگران سبب افزایش روحیه کار و تلاش‌گری بین ایشان می‌شود و به تبع آن زمینه‌ساز بهبود ارائه خدمات به شهروندان خواهد شد.

مزبانی‌پور در پایان گفت: شهرداری شادگان یکی از شهرداری‌هایی است که از لحاظ منابع درآمدی در سطح پایینی قرار دارد و نیازمند تزریق کمک‌های ملی و استانی است./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری