جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
درآمدهای شهرداری اهواز به شدت کاهش یافته است

عضو شورای شهر اهواز گفت: درآمدهای شهرداری اهواز به شدت کاهش یافته است و با بودجه حال حاضر این شهر، نمی توان هیچ پروژه ای را دراهوازبه سرانجام رساند.

Print Friendly, PDF & Email

 

رضا سبزعلی در بیستمین جلسه شورای شهر اهواز که عصرامروز(دوشنبه) در محل شورای شهر اهواز برگزار شد گفت: با بودجه فعلی شهرداری اهواز تنها می توان به حرص کردن درختان و پاکسازی جوی های آب بسنده کرد.

وی افزود: بهتر است دولت برای حل مشکلات کلان شهر اهواز کمک بیشتری به این شهر داشته باشد.

سبزعلی افزود: در صورتی که کل بودجه ۳۵۰ میلیارد تومانی شهرداری اهواز محقق شود، بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان آن هزینه حقوق و پاداش کارکنان شهرداری است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه باید جلوی ساخت و ساز های غیر مجاز در شهر گرفته شود ، بیان داشت:در یکی از مناطق شهر اهواز حدود ۶۵۰ مغازه بدون مجوز احداث شده است و شهرداری اهواز باید جلوی این ساخت و سازها را بگیرد.

سبزعلی همچنین حف عنوان شهید از برخی از تابلوها در سطح شهر اهواز انتقاد کرد و گفت : در برخی از تابلوهای بازسازی شده در خیابان های شهر اهواز عنوان شهید حذف و تنها نام شهدا ذکر شده است .در برخی از موارد نیز تابلوها و عکس شهدا در میان درختان انبوه شهر گم شده است که بهتر است شهرداری های مناطق هرچه سریعتر به این مسئله رسیدگی کنند.

این عضو شورای شهر اهواز همچنین از سخنان منتسب به استاندار اصفهان در خصوص مردم استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری انتقاد کرد و گفت : صحبت های استاندار اصفهان (زرگر پور) در ارتباط با بحث انتقال آب و فهم سیاسی و اجتماعی مردم استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری نوعی توهین به مردم این استان ها است.

سبزعلی بیان داشت :در صورتی که استاندار اصفهان تکذیبه ای در این زمینه منتشر نکند باید به صورت رسمی از مردم استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری عذرخواهی کند.

درادامه معاون برنامه ریزی وتوسعه شهرداری اهواز با اشاره به بودجه شهرداری این شهر بیان داشت: درآمد داخلی شهرداری اهواز در سال گذشته ۳۹۷ میلیارد تومان بود در صورتی که کلان شهری مانند مشهد ۲ هزار میلیارد درآمد نقدی و بیش از ۷ تا ۸ هزار میلیارد تومان درآمد از محل اوراق مشارکت دارد.

ابراهیم نوشادی با اشاره به اینکه درآمد شهرداری اهواز کاهش نیافته است ،گفت: در ۸ ماهه امسال در آمد شهرداری اهواز ۲۵۰ میلیارد تومان بوده در حالی که در سال گذشته تمام در آمد شهر اهواز ۱۸۱ میلیارد تومان بوده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری