جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
تلاش پاکبانان برای رفاه شهروندان ستودنی است/عملکرد شهرداری در معرض دید مردم
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مریم قهرمانی در آیین تجلیل از پاکبانان نمونه شهرداری منطقه 3 کرج افزود: شما پاکبانان در حفظ بهداشت و ظاهر شهر ...


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مریم قهرمانی در آیین تجلیل از پاکبانان نمونه شهرداری منطقه ۳ کرج افزود: شما پاکبانان در حفظ بهداشت و ظاهر شهر شهرداری را همراهی می کنید که این امر شایسته تقدیر است.


وی اظهار داشت: پاکبانان جزو زحمت کش ترین نیروهای شهرداری هستند که طی شبانه روز به فکر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در زمینه های رفت و روب معابر، فضای سبز و… هستند.


قهرمانی گفت: شهرداری همواره در معرض دید مردم است و شهروندان بهترین قاضی برای قضاوت در خصوص امور هستد.


این عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: کمیسیون حمل و نقل محیط زیست و خدمات شهری در شورای شهر با تمام توان پیگیر امور مربوط به این حوزه است و در این زمینه ردیف ویژه و قابل دسترسی برای حوزه خدمات شهر در مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج پیش بینی شده که در سال آینده شاهد کاستی ها در این حوزه نخواهیم بود.


وی اضافه کرد: بودجه خدمات شهری فقط در این حوزه هزینه خواهد شد تادغدغه ای برای زحمات پاکبانان و کاگران خدمات شهری نداشته نباشیم.


وی ادامه داد: عملکرد شهرداری از دید مردم به پاکیزگی و زیبایی بصری شهر خلاصه می شود و امی می رود مردم نیز  آنطور که شایسته است شهرداری را یاری کنید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری