جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
دوره فشرده آموزشی برای مربیان قرآنی برگزار می شود
حمید کارگر در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این باره گفت: مربیگری کودکان در حوزه آموزش های قرآنی امری بسیار حساس و همراه با لطایف و ظرایف ...
حمید کارگر در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این باره گفت: مربیگری کودکان در حوزه آموزش های قرآنی امری بسیار حساس و همراه با لطایف و ظرایف است که ضروری است مربیان مهارت های مرتبط با آن را به خوبی فرا بگیرند.


کارگر اظهار داشت: به همین منظور، ششمین دوره تربیت مربی قرآنی کودک با هدف آموزش مربیان در کرج با بهره گیری از حضور استاد برجسته شیوه های نوین آموزشی، برگزار می شود و طی آن افراد واجد شرایط می توانند توانایی های آموزشی خود را ارتقاء دهند.


این مسئول، مربی دوره را استاد مهدی فاضلی دارنده رتبه نخست شیوه های نوین آموزشی قرآن برای کودکان عنوان کرد و ادامه داد: علاقمندان برای حضور در کلاس های فوق تا فردا برای ثبت نام مهلت دارند.


وی زمان آغاز این دوره که به صورت فشرده در سه روز به اجرا گذاشته خواهد شد را بیست و هشتم آذرماه ذکر کرد و ادامه داد: دوره مذکور در مدرسه علمیه زینبیه واقع در چهار راه مصباح برگزار می شود.


مدیرعامل موسسه نور امام خمینی(ره) البرز، اضافه کرد: افراد برای حضور در این دوره سه روزه باید در زمینه علوم قرآنی کارشناس بوده یا دوره سطح ۲ مدارس علمیه را گذرانده باشند. دیگر شرکت کنندگان نیز باید دارای سابقه فعالیت های قرآنی در موسسات و مهدهای قرآنی باشند.


کارگر اظهار داشت: طی این دوره که از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ برپا خواهد شد، پکیج آموزشی با جدیدترین متدهای آموزشی ارائه خواهد شد.


این مسئول با بیان اینکه شرکت کنندگان بعد از اتمام دوره با گذراندن ۱۲۰ ساعت دوره کارورزی در یکی از موسسات قرآنی می توانند در آزمون کتبی غیرحضوری شرکت کنند، ادامه داد: آزمون فوق یک ماه پس از زمان برپایی کلاس ها، برگزار می شود که به پذیرفته شدگان آزمون فوق، گواهینامه دوره تربیت مربی از سوی مرکز توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی کشور اعطا می شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری