جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
آیین تجلیل از پاکبانان نمونه شهرداری منطقه ۳ کرج برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر منطقه 3 شهرداری کرج در آیین تجلیل از پاکبانان نمونه که در سالن شهرداری این منطقه برگزار شد، گفت: این اقدام ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج در آیین تجلیل از پاکبانان نمونه که در سالن شهرداری این منطقه برگزار شد، گفت: این اقدام را در راستای تشویق پاکبانان نمونه خدمات شهری و فضای سبز و تقدیر از زحمات این انسانهای زحمت کش و خدوم برگزار و در این زمینه پنج نفر از پاکبانان نمونه منطقه ۳ شهرداری کرج تجلیل شد.


محمدرضا سیفی افزود: پاکیزگی و طراوت شهر حاصل کار و تلاش شبانه روزی پاکبانان و کارگران خدمات شهری است.


وی اضافه کرد: پاکبانان افرادی از خانواده شهرداری هستند که تا پاسی از نیمه شب به رفت و روب معابر اصلی و فرعی این منطقه می پردازند و صادقانه کار می کنند که این امر شایسته تقدیر و قدردانی است و این برنامه بر اساس برنامه ریزی شهرداری در هر فصل سال و به صورت مستمر انجام می شود


این مسئول خطاب به نیروهای خدمات شهری تاکید کرد: باید رفت و روب معابر شهری و جمع آوری زباله از سطح منطقه به موقع انجام شود با ساکنین آن محلات ارتباط خوب و نزدیک داشته باشید و درخواست به حق آنان را انجام دهید.


سیفی گفت: اگر کوچه و خیابانی فاقد نام است حتما به مسئول ذیربط اطلاع داده تا نسبت به نام گذاری آن اقدام کنند.


وی اظهار داشت: توجه به معابری که نهرها و کانالهای آنها دریچه ندارند، پلاکاردهایی که مجوز ندارند یا از مناسبت و زمان آن گذشته است از جمله مواردی است که باید پیگیری شود.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج تاکید کرد:  انظباط کاری و وجدان کاری در محیط کار باید سرلوحه امور باشد.


وی در بخش دیگری به تشریح خدمات ارائه شده طی این مدت به شهروندان پرداخت و اظهار داشت: امسال با احداث سه پارک جدید نسترن، بوستان شهرداری و شهرک سپاه ۱۰ هکتار به سرانه فضای سبز این منطقه افزوده شده است.


سیفی افزود: اکنون سرانه فضای سبز برای هر نفر در این منطقه از۱۰/۵ به ۱۰/۶ متر مربع افزایش یافته است.


در این آیین هدایای به پاکبانان نمونه و کارگران فضای سبز و خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ کرج اهدا شد.


در این آیین فاطمه اسکندری و مریم قهرمانی اعضای شورای اسلامی شهر کرج، فیض مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج و قدسیان رییس حراست شهرداری کرج و معاونین شهرداری منطقه ۳ کرج حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری