جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
اجرای پروژه های شهری به فضای سبز خسارت نزند/ رسیدگی ویژه به درخواست قطع یا جابجایی درختان در شهر
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  فاطمه آجرلو اظهار داشت: جلسات کمیسیون ماده 7 قانون حفظ و گسترش فضای سبز هر هفته دوشنبه ها در محل سازمان ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  فاطمه آجرلو اظهار داشت: جلسات کمیسیون ماده ۷ قانون حفظ و گسترش فضای سبز هر هفته دوشنبه ها در محل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج برگزار و طی آن به پرونده های باغات و درخواستهای مبنی بر قطع یا جابجایی درخت رسیدگی می شود.


وی افزود: سیاست کمیسیون ماده ۷، تلاش همه جانبه برای حفظ و گسترش فضای سبز به خصوص درختان موجود در شهر است.


این مسئول عنوان کرد: در این راستا با بررسی دقیق، بازدید و اخذ نظرات کارشناسان خبره در خصوص درخواستها، تصمیم گیری های لازم برای قطع یا جابه جایی درختان انجام می شود.آجرلو ادامه داد: با توجه به اهمیت وجود درختان در شهر و اینکه درختان ریه تنفسی شهر به حساب می آیند، عموم مسئولان و شهروندان باید نهایت سعی و تلاش خود را در جهت حفظ درختان موجود در شهر داشته باشند.


عضو شورای اسلامی شهر کرج و نماینده شورا در کمیسیون ماده ۷ قانون حفظ و گسترش فضای سبز اعلام کرد: همچنین باید تلاش شود با اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم به صورت ویژه در این کمیسیون، کمترین خسارت به  فضای سبز شهری وارد شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری