جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
آرامستانهای کلانشهرها خواستار ارتقای منزلت شغلی خادمان آرامستانها هستند
به گفته توکلی نژاد، سازمان بهشت زهرا (س) تهران در تکریم ارباب رجوع و ارایه خدمات متمایز به خانواده های داغدار در سطح کشور نمونه است و می تواند به ...
به گفته توکلی نژاد، سازمان بهشت زهرا (س) تهران در تکریم ارباب رجوع و ارایه خدمات متمایز به خانواده های داغدار در سطح کشور نمونه است و می تواند به الگویی متمایز برای سایر سازمان آرامستانها تبدیل شود؛ همچنین محدوده خدمات رسانی سازمان به کل ایران است و کمتر کسی -حتی برای یکبار- پیدا می شود که به زیارت اهل قبور در این آرامستان جامع مراجعه نکرده باشد.


وی افزود: یکی از رویدادهای مهم در کارگروه تخصصی به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق سازمان آرامستانها در سطح کلانشهرهای کشور است که در جریان آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی و عملی یکدیگر قرار می گیریم و موفق ترین طرح ها را برای پیشبرد اهداف سازمانی اجرایی می کنیم.


این مقام مسئول بیان داشت: دودِ کم توجهی مدیریت شهری و دولت به نیازهای سازمان آرامستانها به چشم مردم می رود و با توجه به افزایش آمار مرگ و میر و نیازها کلانشهرها به آرامستان های جدید، بایستی سهم اعتبارات و اختیارات سازمان در عرصه مدیریتی محفوظ باشد.


یادآوری می شود نشست یکروزه کارگروه تخصصی مدیران عامل سازمان آرامستانهای کلانشهرهای کشور از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳ ظهر چهارشنبه هفته جاری در محل تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار می شود.


اعضای کارگروه تخصصی آرامستانهای کلانشهرهای کشور عبارتند از: مدیران عامل آرامستانهای شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم،کرج و مشهد.


کارگروه به چهار کمیته “حقوقی، اداری و مالی، فنی و اجرائی و خدمات عمومی و فرهنگی” تقسیم شده است.


این کارگروه در سال ۹۱ سه نشست تخصصی در شهرهای مشهد، تهران و تبریز برگزار نموده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری