جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری بجنورد از برنامه عقب است

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: زمان اجرای برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری در این شهر نسبت به برنامه عقب است.

Print Friendly, PDF & Email

سید عباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: اکنون با پروژه‌هایی در شهر مواجه بوده که عقب‌تر از زمان تعیین شده مواجه هستیم که این به نفع مردم و شهر نیست. برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری بجنورد از برنامه عقب است

وی افزود: ما در گذشته در شهرداری پروژه‌ها را ظرف مهلت تعیین شده به اتمام رسانده که این مهم از افزایش هزینه‌ها و همچنین استفاده مطلوب از سرمایه گذاری را منجر می‌شد.

به گزارش فارس، طرح های مختلف سرمایه‌گذاری طی سال‌های گذشته با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی در بجنورد آغاز شده که برخی از آن‌ها در حد کلنگ‌زنی مانده است.

حسینی همچنین به عدم تناسب تورم با درآمدهای شهر هم اشاره کرد و گفت: بودجه شهرداری این شهر در حال حاضر نسبت به سال گذشته سیر نزولی دارد.

وی با تاکید بر اینکه رشد درآمدهای شهرداری باید متناسب با تورم باشد اضافه کرد: اکنون این وضعیت را در شهرداری بجنورد شاهد نیستیم.

حسینی با اشاره به اینکه بجنورد به عنوان مرکز استان خراسان شمالی نیازمند اختصاص اعتبارات دولتی است، خواستار توجه ویژه دولت به اعتبارات شهرداری برای اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهر شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی بجنورد بیان داشت: با وجود آن که طی سال‌های اخیر محدوده خدماتی شهر اضافه شده لیکن بودجه افزایشی نداشته و این یک معضل است.

بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر ۲۱۴ هزار نفر جمعیت دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری