جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
بهسازی فضای سبز در منطقه ۸ کرج چشمگیر است
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پارک کسری، باغ علی آباد، حاشیه بلوار بهشتی، بلوار دانش، بلوار تعاون و بلوار معلم را از جمله مکان هایی ...
ربی سعادت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پارک کسری، باغ علی آباد، حاشیه بلوار بهشتی، بلوار دانش، بلوار تعاون و بلوار معلم را از جمله مکان هایی نام برد که در آن ها بهسازی فضای سبز صورت گرفته است.


این مسئول بهسازی فضای سبز در پارک کسری را ۶۱۰ متر ذکر و با اشاره به اینکه در این پارک علاوه بر بهسازی، جدول گذاری، کفپوش، نصب نیمکت و سطل زباله هم صورت گرفته است، مقدار جدول گذاری دراین پارک را ۲۵۰ متر مربع عنوان کرد.


وی مساحت کفپوش در پارک کسری را ۲۸۰ متر مربع اعلام کرد و افزود: چهار عدد نیمکت و یک عدد سطل زباله نیز در این پارک نصب شده است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج بهسازی فضای سبز در باغ علی آباد را چهار هزار متر مربع بیان کرد و گفت: در این پارک ۵۰ متر حفاری و لوله گذاری و هزار و ۳۹۸ متر مربع لایروبی انهار صورت گرفته است.


سعادت با اشاره به اینکه در حاشیه بلوار بهشتی ۱۵۰ متر بهسازی فضای سبز انجام شده است، حفاری و لوله گذاری در این بلوار را ۴۰۰ متر مربع، و خاکریزی را ۱۰۰ متر مکعب اعلام کرد و افزود: در حاشیه این بلوار ۲۵ اصله نهال نیز کاشته شده است.


این مسئول در ادامه سخنان خود به ۳۵۰ متر بهسازی فضای سبز در بلوار دانش اشاره کرد و با بیان اینکه در این بلوار ۶۸ مورد درختچه کاشته شده است افزود: ۳۰۰ متر حفاری و لوله گذاری و ۲۶۲ متر چمن کاری در بلوار دانش صورت گرفته است.


وی همچنین بهسازی فضای سبز در بلوار تعاون را ۲۰۰ متر مربع و خاکریزی در این بلوار را ۳۰ متر مکعب ذکر و با اشاره به اینکه ۳۰ متر چمن کاری در بلوار تعاون انجام شده است، عنوان کرد: در این بلوار ۱۵ درختچه کاشته شده است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج با بیان اینکه در بلوار کوهپایه دو هزار متر بهسازی فضای سبز صورت گرفته است، خاکریزی در این بلوار را ۹۰ متر مکعب ذکر و با اشاره به اینکه ۲۶۵ متر مکعب چمن کاری در این بلوار انجام شده است تعداد درختچه های کاشته شده را ۴۰ مورد و حفاری و لوله گذاری در این بلوار را ۱۳۰ متر عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری