جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
تداوم جلسات کارگروه هم اندیشی کمیسیون فرهنگی شورای شهر / مبنا «خرد جمعی» است
"سعید فیروزگاه" در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به خروجی مثبت نخستین کارگروه هم اندیشی کمیسیون فرهنگی شورای شهر و استقبال کارشناسان از تداوم چنین ...
“سعید فیروزگاه” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به خروجی مثبت نخستین کارگروه هم اندیشی کمیسیون فرهنگی شورای شهر و استقبال کارشناسان از تداوم چنین جلساتی بیان داشت: در این کارگروه نخبگان و تصمیم سازان فرهنگی رو در رو به بیان دیدگاه های خود در حوزه های گوناگون می پردازند و پس از احصاء مشکلات، راهکارهای لازم برای رفع معضلات اتخاذ می شود؛ تجربه ثابت کرده برخورد بخشنامه ای با مسایل فرهنگی کارگشا نیست و با آزمون و خطا نمی توان میدان فرهنگ را مدیریت کرد.


وی، با تاکید بر حل ریشه ای مشکلات فرهنگی کلانشهر کرج، وجود خرده فرهنگ ها و قومیت های متنوع در این خطه را یک تهدید – فرصت ارزیابی کرد و گفت: کمیسیون فرهنگی تلاش می کند احساس تعلق به شهر را میان شهروندان احیا کند و با شناسایی نقاط اشتراک خرده فرهنگ ها و قومیت ها، فرهنگ شهرنشینی مختص کلانشهر کرج را تدوین نماید. در این صورت روی «فرصت» سکه رخ نمایی می کند.


عضو پارلمان شهری کرج افزود: مبنای تشکیل شوراهای اسلامی، اصل مشورت در کارها است و از همین رو، کارگروه هم اندیشی نقش مشورتی را برای کمیسیون فرهنگی ایفا می کند تا تصمیم گیری مبتنی بر نیازها و امکانات در دستور کار قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری