جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
عابرین به زودی از ” پل عابر پیاده بلوار جمهوری ” گذر می کنند
وهاب آرایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن اعلام این خبر گفت: با اقداماتی که از سوی شورای اسلامی شهر، شهرداری و  دادستانی کرج صورت گرفت، شهروندان ...
وهاب آرایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن اعلام این خبر گفت: با اقداماتی که از سوی شورای اسلامی شهر، شهرداری و  دادستانی کرج صورت گرفت، شهروندان به زودی می توانند از این پل مکانیزه استفاده کنند.


وی با اشاره به اهتمام ویژه علی ترکاشوند، شهردار کرج مبنی بر تعیین تکلیف پل عابر پیاده مکانیزه بلوار جمهوری، عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر در به نتیجه رساندن وضعیت این پل نقش بسزایی را ایفا کرده اند.


این مسئول، با بیان اینکه، پل مکانیزه عابرپیاده بلوار جمهوری به علت عدم تعهدات بخش خصوص به عنوان متولی راه اندازی پل، مدت ها بدون استفاده مانده بود، اظهارداشت: با توجه به حادثه خیر بودن محدوده بلوار جمهوری به همت شهرداری و شورا و با همکاری معاون دادستان، حکم راه اندازی این پل از سوی دادستانی صادرشد.


مسئول روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری کرج خبرداد: پل عابر پیاده مکانیزه بلوار جمهوری در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.


آرایی، عنوان کرد: هدف از ایجاد سازه های ایمن در معابر و خیابان های شهری، فراهم آوردن شرایط آسان و  ایمن برای عابرین پیاده در ترددهای روزانه است و به نوعی می توان گفت، طرح ایجاد پل های عابر پیاده بر اساس این مهم شگل گرفته و اجرایی می شود.


وی از جمله علت های شکل گیری پل های عابر پیاده را تولید انبوه اتومبیل و حضور گسترده وسایل نقلیه ذکر و بیان کرد: پل ها و زیرگذر های عابر پیاده با کاهش ترافیک موجود در خیابان ها ناشی از تردد شهروندان، تسهیل در عبور و مرور ایمن را فراهم می کند.


این مسئول، جلوگیری از تداخل عابر پیاده با وسایط نقلیه را از جمله مزایایی ایجاد پل های عابر پیاه ذکر و عنوان کرد: این سازه به منظور جلوگیری از خطرات جانی و مالی و همچنین ارتقاء کیفیت بصری در فرمت مبلمان شهری جانمایی و احداث می شود.


وی عنوان کرد: با نصب این پلها و زیر گذر ها علاوه بر ایجاد امنیت جانی شهروندان در حمل نقل عبور و مرور شهری تسهیل ایجاد خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری