جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
احداث بوستان تفریحی ورزشی علامه جعفری از اقدامات مطلوب اجرایی است
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به عملکرد مثبت مدیر سابق منطقه عنوان کرد: بوستان علامه جعفری با مساحت هفت هزار و 153 ...
عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به عملکرد مثبت مدیر سابق منطقه عنوان کرد: بوستان علامه جعفری با مساحت هفت هزار و ۱۵۳ متر مربع به بهره برداری رسید.


این مسئول مساحت چمنکاری در این بوستان را چهار هزار و ۱۸۵ متر مربع ذکر و عنوان کرد: ۲۰۰ متر مربع نیز کل فصلی تعویضی در بوستان علامه جعفری کاشته شد.


وی با اشاره به اینکه ۵۵۰ متر مربع از این بوستان به رز کاری ها و درختچه های زینتی اختصاص یافته است، مساحت معبر در این بوستان را ۹۱۶ متر مربع اعلام کرد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در ادامه سخنان خود به کاشت ۱۲۴ اصله درخت اشاره کرد و افزود: برای احداث بوستان تفریحی ورزشی علامه جعفری جمع آوری خاک و نخاله، خاکریزی، تسطیح و رگلاژ همچنین شیار کنی و لوله گذاری نیز صورت گرفته است.


سعیدی کیا مساحت جمع آوری خاک مازاد و نخاله را دو هزار و ۶۰۰ متر مکعب بیان کرد و گفت: به میزان چهار هزار و ۸۰۰ متر مکعب نیز خاکریزی و تسطیح و رگلاژ انجام شده است.


این مسئول با اشاره به اینکه ۸۵۰ متر لوله گذاری در این بوستان صورت گرفته است، این لوله گذاری را در سه مرحله و هر مرحله به ترتیب ۴۰۰، ۴۰۰ و ۵۰ متر اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری