جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
بازدید ” رحیمی” از اداره طرح ساماندهی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علیرضا رحیمی  از قسمت های مختلف اداری طرح ساماندهی بازدید و علت این اقدام اداری را آشنائی بیشتر با کارکنان طرح، ذکر ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علیرضا رحیمی  از قسمت های مختلف اداری طرح ساماندهی بازدید و علت این اقدام اداری را آشنائی بیشتر با کارکنان طرح، ذکر کرد.


مدیر طرح ساماندهی در این برنامه از واحدهای مالی و اداری، فنی و عمرانی، املاک و مستغلات، امور اداری، حقوقی و پایگاه بسیج شهید غلامعلی رسولی بازدید کرد.


وی خواستار فعالیت مضاعف کارکنان طرح ساماندهی در امر خدمت رسانی به شهروندان ساکن منطقه اسلام آباد شد و بر ضرورت اجرای سیاست های هیئت امنا طرح تاکید کرد.


گفتنی است، ساماندهی محله اسلام آباد (تپه مراد آب) کرج ، طرحی که در سال۷۲ تصویب و انجام آن آغاز شد. سنگ بنای منطقه اسلام آباد که در حاشیه هسته مرکزی کلانشهر کرج واقع شده بیش از سه دهه پیش با ساخت بناهای غیر مجاز و بدون رعایت اصول شهرسازی و معماری در مساحت های کوچک گذاشته شد. مردم این منطقه از گذشته به دلیل تراکم بالای جمعیتی و نبود زیرساخت های مناسب شهری همواره با مشکلات فراوانی مواجه بوده و مسئولان نیز با توجه به این مهم اهتمام ویژه ای برای رفع معضلات و موانع خدمت رسانی در این محدوده دارند.


قابل ذکر است با اعلام فراخوانی از سوی شهرداری کرج، سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای عملیات نوسازی تپه مراد آب( اسلام آباد) دعوت شدند.


شهرداری کرج در نظر دارد نسبت به اجرای عملیات بهسازی و نوسازی تپه مرادآب(اسلام آباد)کرج از سرمایه گذاران و مشاورانی که دارای سابقه اجرائی در فعالیت بهسازی و نوسازی می باشند، دعوت به همکاری کند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری