جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
موضوع ” درآمدهای پایدار ” باید در اولویت قرار گیرد
بهروزآقامحمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: فقدان نگرش جامع به منابع درآمدي شهرداري ها در سطح كلان اقتصادي، زمینه ساز بروز مشکلات ...
بهروزآقامحمدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب افزود: فقدان نگرش جامع به منابع درآمدی شهرداری ها در سطح کلان اقتصادی، زمینه ساز بروز مشکلات مالی در این سیستم می شود که به تبع آن نیز شاهد کارکرد نامطلوب خدمات رسانی در شهر خواهیم شد.


وی با اشاره به خوداتکایی و خودکفائی شهرداری ها، عنوان کرد: این سیاست بحث درآمدی شهرداری را در وضعیت ناپایداری قرار می دهد که تنها راه خروج از این وضعیت، گسترده شدن محدوده کسب درآمدها در قالب درآمدهای پایدار می باشد.


آقامحمدی اظهارداشت: بهره گیری از آیتم های درآمدی پایدار ضمن آنکه، شهرداری را از وابستگی به درآمدهای ناشی از ساخت و سازهای شهری و فروش تراکم مازاد، دور می کند، موجب تحول در سیستم درآمدزایی ثابت نیز می شود.


ایجاد هدفمندی در اقدامات شهرداری ضروری است


معاون توسعه و برنامه ریزی شهرداری کرج با ضروری خواندن  ایجاد هدفمندی در اقدامات شهرداری، عنوان کرد: ایجاد هدفمندی در اقدامات شهرداری برای اصلاح و تأمین منابع درآمدی شهرداری امری ضروری است.


آقامحمدی گفت: هدفمندی در اقدامات موجب می شود، برنامه ها و اهداف تبیین شده در همه عرصه های شهری به دور از آزمون و خطا و با ضریب اطمینان بالاتری اجرایی شود.


وی افزود: سیاست گذاری درآمدی با هدف تسهیل پیشبرد سیاست های توسعه شهری، ایجاد پایداری و عدالت در تامین منابع درآمدی شهرداری صورت می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری