جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
دیدار قدیمی ترین گوینده خبر صدا و سیما با رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در حالیکه خروجی برگزاری جلسه ای با حضور مسئولین و نمایندگان دستگاه ها و موسسات فرهنگی شهر، تصمیم گیری برای کاهش موازی کاری ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در حالیکه خروجی برگزاری جلسه ای با حضور مسئولین و نمایندگان دستگاه ها و موسسات فرهنگی شهر، تصمیم گیری برای کاهش موازی کاری ها و برپایی مستمر جلسات فوق بود، یکی از گویندگان قدیمی خبر صدا و سیما به کرج آمد تا با اعضای کمیسیون فرهنگی شورا برای رسیدن به اهداف مورد نظر تعامل و تبادل نظر نماید.


حیاتی در این دیدار بر ساخت و اجرای برنامه های مشارکتی تاکید کرد و گفت: شهر کرج دارای بستری فرهنگی است که باید آن را به مردم این شهر عرضه نموده و برای هویت سازی در این حوزه اقدام کرد.


وی برای پوشش اخبار و هماهنگی مرکز صدا و سیما برای تعامل بیشتر با مرکز البرز قول مساعد داد و اظهار داشت: ارتباطات میان بخشی در این حوزه باید تقویت شود.


چهره آشنای حوزه خبر و گویندگی مدیریت منسجم در صدا و سیما را مایه رشد فرهنگی شهر کرج ارزیابی کرد و ادامه داد: صدا و سیمای کرج و بخش خبر آن، مجموعه ای نوپا هستند که باید با بهره گیری از تجربیات افراد صاحب تجربه به سمت جلب اقبال عمومی و جذب شهروندان به این سامانه صوتی و تصویری حرکت کنند.


سعید فیروزگاه نیز در این ملاقات از حیاتی خواست زمینه های تعامل بیشتر صدا و سیمای مرکز تهران با استان البرز را فراهم نماید.


در این دیدار دوستانه همچنین تعاملاتی در خصوص برگزاری برنامه های شاد و شاخص فرهنگی در استان البرز و پخش آن از شبکه سراسری صورت گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری