جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
مانیتور اعلام وضعیت هوا در شهرداری نصب می شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با بیان اینکه هم اکنون اطلاعات هواشناسی و وضعیت جوی سه روز پیش ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با بیان اینکه هم اکنون اطلاعات هواشناسی و وضعیت جوی سه روز پیش از وقوع در اختیار این معاونت قرار می گیرد، به تعامل مثبت و همکاری سازمان هواشناسی با این حوزه اشاره کرد.


مدیرروستا گفت: در جلسه ای که با مدیر کل هواشناسی استان برگزار شد، تفاهمی بین معاونت خدمات شهری و این اداره کل صورت گرفت که بر مبنای آن اطلاعات هواشناسی تا سه روز قبل با دقیق ترین شکل ممکن در اختیار معاونت خدمات شهری شهرداری قرار گیرد.


وی افزود: بر این اساس، تهیه مانیتوری برای اعلام وضعیت جوی و بارش ها در شهرداری مرکز مورد توجه قرار گرفته است که امید است سازمان فاوا در این زمینه همکاری های لازم را به عمل آورد.


معاون خدمات شهری شهرداری خاطرنشان کرد: آگاهی از وضعیت بحران های آب و هوایی و میزان بارش ها می تواند آمادگی بسیار مناسبی را به نیروهای این معاونت جهت هماهنگی و ایجاد ساز و کار مناسب برای مقابله با سرما، یخ زدگی و آبگرفتگی معابر دهد.


مدیرروستا همچنین به برپایی موفق مانور ماشین آلات زمستانی شهرداری کرج که روز پنج شنبه گذشته برگزار شد اشاره کرد و ادامه داد: با بهره مندی از این امکانات و نیز تجهیز معاونت به اطلاعات دقیق هواشناسی، میتوان امیدوار بود که شهر زمستان خوشایند و لذت بخشی را پشت سر بگذارد.


وی از همکاری کلیه دستگاه ها و ارگان ها در برگزاری این مانور تقدیر کرد و اظهار داشت: همراهی شهردار با برگزارکنندگان مایه دلگرمی و نشان از عزم این دستگاه برای خدمات رسانی بهینه به شهروندان دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری