جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
لزوم راه اندازی کمیسیون عیب یابی و رفع نواقص
بهروز آقامحمدی با بیان اینکه عیب یابی و رفع معایب همواره باید مد نظر تمامی سیستم های مدیریتی قرار گیرد، گفت: فعالیت این کمیسیون در شهرداری کرج مسبوق به سابقه ...
بهروز آقامحمدی با بیان اینکه عیب یابی و رفع معایب همواره باید مد نظر تمامی سیستم های مدیریتی قرار گیرد، گفت: فعالیت این کمیسیون در شهرداری کرج مسبوق به سابقه بوده و حدود ۵ سال پیش کمیسیون فوق در شهرداری این کلانشهر فعال بوده است.


آقامحمدی اضافه کرد: این تیم متشکل از کارشناسان خبره و متخصص بود که نواقص و عیوب موجود در سیستم های گوناگون اداری را استخراج کرده و به ارائه طرح و راهکار برای رفع مشکلات می پرداختند.


وی با تاکید بر اینکه عدم رضایت به وضع موجود از مهم ترین رویکردهایی است که باید مد نظر قرار گیرد، خاطرنشان کرد: این کمیسیون ها باید در همه حوزه ها فعال شده و ریاست آن به عهده معاونین مربوط به آن حوزه قرار گیرد.


معاون توسعه و برنامه ریزی شهرداری کرج، زمان فعالیت و تشکیل جلسات مرتبط با این کمیسیون که در آینده نزدیک در شهرداری فعال خواهد شد را خارج از ساعات اداری و به صورت ماهانه عنوان کرد.


آقامحمدی گفت: باید از جلسات فوق خروجی مناسب و نتیجه دلخواه را به دست آوریم.


وی همچنین به تاثیر فعالیت این کمیسیون در بحث مدیریت درآمد و هزینه پرداخت و ادامه داد: بحث مدیریت درآمد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که با توجه به راه اندازی این کمیسیون، میتوان نقاط ضعف آن را یافته و به اصلاح ساختار پیگیری مطالبات و ایجاد راهکار برای جذب درآمدهای پایدار پرداخت.


این مسئول ادامه داد: باید در سیستم اداری همواره برای برخورد با مشکلات و تعیین راهکارهای جدید مهیا باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری