جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
اخذ گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت توسط سازمان عمران شهرداری کرج از سوی وزارت راه
علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر، افزود: از آنجا که مدرک رسمی نشان دهنده قابلیت تولید یک سیستم از لحاظ فنی، اجرایی است این سازمان از سوی مركز تحقیقات ...
علی سلطانی مقدم با اعلام این خبر، افزود: از آنجا که مدرک رسمی نشان دهنده قابلیت تولید یک سیستم از لحاظ فنی، اجرایی است این سازمان از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی موفق به اخذ گواهینامه فنی فرآیند تولید آسفالت شد.


وی یادآور شد: براساس نخستین مصوبات کارگروه بهبود کیفیت آسفالت، مقرر شده بود که تمام پیمانکاران طرف قرارداد با وزارت راه و شهرسازی از اول مهرماه سال جاری آسفالت مورد نیاز پروژه ها را صرفا از کارخانه های تولید آسفالتی که دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی هستند، تهیه کنند.


این مسئول اظهار داشت: بر این اساس لازم بود که پس از راه اندازی خط تولید کارخانه آسفالت در استان البرز، با پیگیری های مجدانه سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج بالاخص واحد برنامه ریزی و پژوهش این سازمان، گواهینامه فنی را به منظور مرغوبیت مصالح ساختمانی و کالاهای تاسیساتی دریافت کنیم.

 
با اخذ گواهینامه فنی، استاندارسازی آسفالت تولیدی در استان البرز تایید شد


سلطانی مقدم اخذ گواهینامه را به منظور استانداردسازی آسفالت تولیدی در سطح استان و کشور عنوان کرد و افزود: پس از بازدید از محل کارخانه و دپوی سنگدانه ها، ارزیابی مدارک و مستندات فنی، فرآیند تولید آسفالت سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج، با ضوابط فنی و آیین نامه های جاری مورد قبول مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی قرار گرفت و در نهایت از سوی این مرکز، گواهینامه فنی برای کیفیت آسفالت راه ها به منظور افزایش کیفیت و دوام آسفالت تولید داخل صادر شد.


مدیر عامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز مقرر شده است که کارخانه های فاقد استاندارد تولید آسفالت از چرخه فعالیت خارج شوند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری