جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
لایحه ترمیم حقوق مدیران شهرداری کرج احیا شود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "محمدرضا سیفی" در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری کرج که صبح امروز با حضور علی ترکاشوند، شهردار کرج و ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، “محمدرضا سیفی” در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری کرج که صبح امروز با حضور علی ترکاشوند، شهردار کرج و جمع کثیری از معاونان و مدیران ستادی، مناطق و روسای سازمان های تابعه در سالن اجتماعات طبقه یازدهم شهرداری کرج برگزار شد، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تشکیل «کمیسیون تثبیت» به منظور ساماندهی آرای غیر قابل اجرای آرای کمیسیون ماده صد گامی مثبت در راستای جلب مطالبات قانونی شهرداری کرج است و می تواند توانِ مالی مدیریت شهری برای مانور عمرانی و خدماتی در سطح مناطق دوازده گانه را بیفزاید.


وی، با اشاره به وجود تضمین های قانونی برای وصول جرایم کمیسیون ماده صد و تبیین مشوق ها و جرایم بازدارنده به منظور تشویق مالکان برای تسویه حساب بدهی ها، خواستار اتخاذ چنین رویه ای در «کمیسیون تثبیت» شد و گفت: فعالیت این کمیسیون موجب تعیین تکلیف بسیاری از پرونده ها می شود و مالکان و شهرداری را از بلاتکلیفی خارج می کند.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: همچنین وصول عوارض مستقیم به عنوان فصل دیگری از منابع درآمدی شهرداری کرج نیازمند تقویت اساسی است و از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج (فاوا) انتظار داریم روش های جدیدی (جایگزینی پرداخت الکترونیک به جای دستی) برای دریافت عوارض مستقیم ابداع نمایند تا یاریگر مدیران مناطق در افزایش درآمدهای حاصله باشد.


سیفی گفت: شهرداران مناطق همکارانی که در بحث وصول عوارض مستقیم تلاش ویژه ای دارند را مورد تشویق قرار دهند؛ چرا که یکی از بخش های مهم درآمدی شهرداری کرج محسوب می شود و باید همواره کانون توجه باشد.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با اشاره به وظایف سنگین و انتظاراتی که از مدیران شهری می رود، خواستار احیای مجدد لایحه ترمیم حقوق مدیران شهرداری کرج شد و آن را موجب تشدید انگیزه ها در خدمت رسانی مضاعف به شهروندان دانست.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری