جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
راه‌های برون‌رفت از ترافیک در استان البرز بررسی شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی استانداری البرز گفت: یکی از مهم‌ترین معضلات در استان ترافیک بوده که مشکلات و دغدغه‌های بسیاری ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید سریزدی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی استانداری البرز گفت: یکی از مهم‌ترین معضلات در استان ترافیک بوده که مشکلات و دغدغه‌های بسیاری را برای مردم و مسئولان ایجاد کرده است.


وی ادامه داد: توسعه شهر و به مراتب افزایش جمعیت سبب شده است که این استان نیز با معضل ترافیک مواجه شده و هر روز نیز این مشکل بزرگ‌تر شود.


این مسئول با بیان این‌که راه‌های کارشناسی شده و دقیق برای رفع این معضل نیاز است؛ افزود: ترافیک معضلات خاص خود را دارد که اگر در کوتاه‌مدت نتوانیم آنها را در استان برطرف کنیم در آینده با مشکلات بسیاری مواجه خواهیم شد.


سریزدی خاطرنشان کرد: گره‌گشایی از این معضل مستلزم اجرای طرح‌هایی کارشناسی شده است که باید هر چه سریع‌تر مطالعات آن آغاز شود.


وی ترافیک شهری و بین‌شهری در محدوده شهرستان کرج و استان البرز را از مهم‌ترین معضلات ترافیکی در این استان عنوان کرد و ادامه داد: در اواخر سال گذشته طرح زوج و فرد در این استان اجرایی شد که هر چند توانست در کوتاه‌مدت جوابگو باشد اما به دلیل استفاده از نیروهای انسانی و کمبود تجهیزات در این خصوص اجرای این طرح در بلند‌مدت نمی‌تواند پاسخگو باشد.


سریزدی به پروژه همت اشاره کرد و گفت: این مهم با تلا‌ش‌های مسئولان در حال انجام است و امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه بخش مهمی از مشکلات ترافیکی این استان برطرف شود.


وی تأکید کرد: البته اتصال ادامه همت به محدوده شهری به معنای سرریز ترافیک به داخل شهر نیست بلکه تنها ورودی و خروجی مدیریت می‌شود.


معاون استاندار البرز در ادامه سخنان خود از مطالعه طرحی درباره رفع معضل ترافیک در محدوده شهر کرج خبر داد و افزود: با اجرایی شدن این طرح چند درصد ترافیک در معابر کرج و چند درصد در خارج از محدوده شهری ساماندهی خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری