جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
۸۰ درصد اطلاعات کارگاه‌های استان البرز شناسنامه‌دار شد
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، یحیی رمضانی گفت: ثبت آمار کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در استان پس از 4 ماه تلاش با مشارکت فعالان بخش ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، یحیی رمضانی گفت: ثبت آمار کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در استان پس از ۴ ماه تلاش با مشارکت فعالان بخش اقتصادی و تولید در سطح استان البرز محقق شد.


وی ادامه داد: البرز یکی از استان‌های موفق در اجرای این طرح بوده است.


رمضانی به تشریح فرآیند ثبت کد شناسایی کارگاه‌های استان اشاره کرد و افزود:  پس از ارجاع کدهای تجمیع شده در هر دستگاه اطلاعات به مرکز آمار ایران ارائه شد و علاوه بر اینکه هر کارگاه با یک کد اختصاصی به ثبت رسید اطلاعات کامل به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مرکز آمار ایران پیوست.


مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری البرز با اشاره به مزایای تشکیل این بانک اطلاعاتی، بهره‌گیری از بانک اطلاعات کارگاه‌های استان را گامی در جهت برنامه‌ریزی‌های آتی، بررسی وضعیت موجود فضای کسب و کار و بهبود فرایند کارگاه‌ها و شناسایی فرصت‌های موجود دانست.


طرح شناسنامه‌دار شدن کارگاه‌ها و محیط‌های کسب و کار در استان با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت، امور مالیاتی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ثبت اسناد، جهاد کشاورزی، ثبت احوال، کار، تعاون و رفاه اجتماعی و شرکت پست استان در اداره‌کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری البرز با نظارت مرکز آمار ایران همزمان با سراسر کشور در حال انجام است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری