جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
بازگشایی جاده کرج – چالوس
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  رضا اکبری افزود: این جاده حد فاصل سه راه دیزین و تونل کندوان در محدوده استحفاظی این استان بسته شده بود. وی در ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  رضا اکبری افزود: این جاده حد فاصل سه راه دیزین و تونل کندوان در محدوده استحفاظی این استان بسته شده بود.


وی در ادامه گفت: اکنون تمامی محورهای ارتباطی این استان باز است و تردد در آنها جریان دارد و رانندگان باید ضمن داشتن تجهیزات لازم زمستانی به نکات ایمنی بیش از پیش توجه داشته باشند.


رئیس پلیس راه استان البرز اظهار داشت: در محورهای کوهستانی استان به ویژه جاده کرج – چالوس ماموران پلیس از حرکت خودروهایی که زنجیر چرخ به همراه نداشته باشند جلوگیری می‌کنند زیرا طبق قانون، نداشتن زنجیر چرخ در زمستان نقص فنی خودرو محسوب می‌شود.


وی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف این استان را دارند ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی قبل از حرکت، اطلاعات لازم در مورد وضعیت جاده‌ها را از پلیس راه کسب کنند.


اکبری همچنین از رانندگان به ویژه رانندگانی که قصد ورود به آزادراه‌ها را دارند خواست تا ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین و در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چرا‌غ‌های بزرگ خود را روشن نگه دارند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری