جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
عضو شورای شهر کرج از سازمان پسماند بازدید کرد/لزوم ورود بخش خصوصی در اجرای طرح ها
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمیدرضا ابوالحسنی ضمن تبریک حضور به مدیر عامل جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، به ارائه پیشنهاد در خصوص پیشرفت خدمات رسانی ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمیدرضا ابوالحسنی ضمن تبریک حضور به مدیر عامل جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، به ارائه پیشنهاد در خصوص پیشرفت خدمات رسانی به شهروندان پرداخت.


این مسئول عملکرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج را در اجرای طرح ها و پروژه های پیش بینی شده طی سال های قبل مثبت ارزیابی کرد.


وی با اشاره  به نقش مطلوب سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در زمان مسئولیت مدیر سابق سازمان، توانمندی های مدیر جدید را با توجه به تجربه های کاری یادآور شد و اظهار امیدواری کرد: ادامه روند به نحو احسن پیگیری شود.


عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه بر جمع آوری خاک و نخاله در شهر تاکید کرد و در خصوص برنامه های سازمان و ساماندهی خاک و نخاله ها پیشنهاد هایی را ارائه داد.


ابوالحسنی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج سازمان مدیریت پسماند را در راستای ارائه خدمت رسانی به شهروندان حمایت خواهد کرد.


این مسئول همچنین سرمایه گذاری بخش خصوصی را مهم ارزیابی کرد و افزود: با سرمایه گذاری بخش خصوصی می توان حجم زیادی از امور را به سرانجام رساند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری