جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
تغییر نامی که ۱۲ سال درپیچ وخم شهرداری مراغه گرفتار شده است

نامه ها ومراجعات اعتراض گونه اهالی میکائیل آباد به شهرداری و شورای اسلامی شهرمراغه بعد از ۱۲سال هنوز تغییر نامی صورت نگرفته است.

Print Friendly, PDF & Email

بیش از ۱۲ سال است که از تصویب تغییر نام میکائیل آباد مراغه به شهرک امیرکبیر توسط شهرداری مراغه می‌گذرد، ولی با این وجود هنور هیچ اقدام رسمی اعم از نصب تابلو و یا غیره توسط مسئولان شهرداری در ادوار مختلف و حداقل در ۱۲ سال گذشته صورت نگرفته است. در حالی که که مدت‌هاست در قبوض ساکنان این منطقه آدرس شهرک امیرکبیر ذکر می‌شود.

ساکنان این منطقه ۲۶ شهریور ماه سال جاری با امضای طوماری خواستار اقدام عملی شهرداری مراغه در این باره شدند.

ابراهیمی شهردار مراغه  نیز در تاریخ پنجم  آبان ماه ( حدود یک ماه پیش) دستور پیگیری و تصویب این مسئله در شورای نامگذاری شهرداری شده است.

در بخشی از متن این نامه آمده است:

«جمعیت کثیری از مردم شهر در ” میکائیل آباد” ساکن بوده و به ناچار، اهالی منطقه از این نام و سایر نام های کوچه بازاری برای خطاب قرار دادن، استفاده می کنند در حالی که حداقل بیش از ۱۲ سال است که نام این منطقه توسط شهرداری وقت، به “شهرک امیرکبیر” تغییر یافته است ولی متاسفانه به دلیل برخی نا مهربانی ها استفاده از نام شهرک امیرکبیر عملا به بوته فراموشی سپرده شده و همان نام های روستایی مثل: میکاییل آباد، انزاب، جانبازان، عشرت آباد و … کاربرد دارند.

حال با این اوصاف بعد از ۱۲سال کی اهالی صبور میکائیل آباد مراغه شاهد تغییر نام این منطقه خواهند بود باید منتظر عملکرد بعدی از سوی مسئولان شهرداری مراغه باشیم./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری