جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲
مساعدت شهرداری پاکدشت برای راه‌اندازی خطوط اتوبوسرانی

مدیرعامل موسسه عمران شهرک صنعتی پایتخت گفت: نبود ناوگان اتوبوسرانی، واحدهای صنعتی شهرک‌های همجوار شهرستان پاکدشت را با مشکل مواجه کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

سیروس کوهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران، کمبود سرویس حمل و نقل مناسب در شهرک صنعتی پایتخت را یکی از مشکلات عمده صنعتگران و کارگران دانست و گفت: این شهرک فاقد ناوگان اتوبوسرانی است و حمل و نقل کارکنان فقط توسط سرویس‌های اول وقت و آخر وقت شرکت‌ها انجام می‌شود.  مساعدت شهرداری پاکدشت برای راه‌اندازی خطوط اتوبوسرانی

مدیرعامل موسسه عمران شهرک صنعتی پایتخت افزود: چنانچه وسط روز کارگران مرخصی بگیرند و بخواهند خارج از شهرک بروند هیچ سرویس حمل و نقلی برای این عزیزان وجود ندارد.

لزوم مساعدت شهرداری و سازمان اتوبوسرانی شهرستان پاکدشت

کوهی تصریح کرد: با توجه به اینکه عمده کارگران شاغل شهرستان پاکدشت در شهرک‌های صنعتی همجوار این شهرستان (شهرک‌های صنعتی پایتخت، عباس‌آباد و خوارزمی) مشغول فعالیت هستند، از شهرداری و سازمان اتوبوسرانی شهرستان پاکدشت درخواست داریم با راه‌اندازی خطوط اتوبوسرانی به این شهرک‌های صنعتی یکی از دغدغه‌های صنعتگران و قشر زحمتکش کارگر را حل کنند.

نایب رئیس هیئت امنای موسسه عمران شهرک صنعتی پایتخت یکی دیگر از مشکلات این شهرک صنعتی را اداره مخابرات دانست و گفت: متاسفانه پس از پیگیری‌ها متعدد هنوز کدهای شهری این شهرک با کد ۰۲۳۲ شهرستان گرمسار است که این امر موجب ایجاد مشکلاتی برای صاحبان صنایع شده است و آنان را به دردسر انداخته است.

کوهی افزود: صنعتگران این شهرک با کد ۰۲۳۲ که متعلق به استان سمنان است بسیار مشکل دارند چراکه علاوه بر هزینه‌های اضافه مکالمه تلفن، زمانی که قصد تماس با پلیس ۱۱۰ را داریم با پلیس استان سمنان ارتباط برقرار می‌شود.

وی اضافه کرد: این مشکل یکی از مشکلات عدیده صنعتگران شهرک است، زیرا با وجود اینکه نیروی انتظامی ما تحت نظر فرماندهی شهرستان پاکدشت است، اما ارتباط تلفنی ما با ۱۱۰ گرمسار برقرار می‌شود.

درخواست از وزیر ارتباطات و مدیر کل شرکت مخابرات استان تهران

کوهی اظهار داشت: از وزیر ارتباطات و فناوری و مدیرکل شرکت مخابرات استان تهران درخواست داریم تا هرچه زودتر تکلیف این شهرک را مشخص کنند و کدهای بین شهری ما را از استان سمنان به استان تهران منتقل کنند.

مدیرعامل موسسه عمران شهرک صنعتی پایتخت در پایان با اشاره به پنج هزار خط تلفنی که هم‌اکنون در اختیار این شهرک قرار دارد، خاطرنشان کرد: این تعداد سوییچ، بسیار کم است و اصلاً جوابگو نیست. از زمانی که شهرک صنعتی پایتخت از تابعیت استان سمنان خارج و به استان تهران ملحق شده است، تمام کسانی که زمین‌های خود را رها کرده بودند به این شهرک بازگشته‌اند و به دنبال ساخت واحدهای صنعتی خود هستند و به طور کلی آبادانی خاصی در شهرک مشاهده می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری