جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
تمام تلاش سازمان خدمات موتوری معطوف به رفاه حال شهروندان است
غلامرضا رضوانی در حاشیه برپایی مانور ماشین آلات زمستانی شهرداری کرج که صبح امروز برگزار شد،در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  اظهارداشت: این مانور با هدف نشان ...
غلامرضا رضوانی در حاشیه برپایی مانور ماشین آلات زمستانی شهرداری کرج که صبح امروز برگزار شد،در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،  اظهارداشت: این مانور با هدف نشان دادن آمادگی مجموعه شهرداری برای مقابله با اتفاقات و حوادث ناگهانی فصل زمستان برگزار شد.


رضوانی، با بیان اینکه در این مانور ارگان‌های امداد رسان مانند اورژانس، هلال احمر و پلیس راهور نیز حضور دارند، خاطرنشان کرد: با برگزاری این مانور مردم اطمینان خاطر یافتند نهاد شهرداری با تجهیزات مدرن؛ نیروی انسانی کارآمد و ناوگان مجهز موتوری به خدمات رسانی در روزهای بارانی و سرد سال خواهد پرداخت.


وی در ادامه گفت: این سازمان نسبت به آمادگی حدود ۱۵۰ دستگاه از ماشین آلات تخصصی که شامل نمک پاش، گریدر، بیل مکانیکی، بابکت، لودر، کامیون، برف روب ، برف خور دستی و… به جهت برگزاری این مانور اقدام کرد.


این مسئول گفت: این در حالیست است که ۳۰ درصد ماشین آلات این سازمان نیز هم اکنون در حال فعالیت در سطح شهر به سبب جلوگیری از مشکلات احتمالی هستند.


وی ادامه داد: حدود ۹۵ دستگاه ماشین آلات موجود در این مانور نیز از سوی بخش خصوصی تامین شده است.


رضوانی با تاکید بر این نکته که سازمان خدمات موتوری با رویکرد به روز بودن هر لحظه سعی در فراهم کردن شرایط ایده آل برای شهروندان است این امر را اولویت اصلی این سازمان عنوان کرد.


مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج، عنوان کرد: سازمان خدمات موتوری هم اکنون و در آستانه فصل سرما با توجه به وظایف محوله نیروهای ستادی خود را بسیج کرده تا شهروندان با خاطری آسوده از زیبایی های فصل سرد سال لذت ببرند.


رضوانی تاکید کرد: تلاش می شود تا با بهره گیری از ماشین آلات، نیروهای متخصص و پیش بینی های لازم شاهد گذران زمستانی آرام و بی دردسر در کلانشهرکرج باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری