جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
همیشه باید برای بحران آماده باشیم
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ رضا گودرزی در آیین برپایی مانور تجهیزات و امکانات موتوری شهرداری کرج با بیان این مطلب اظهار داشت: سال های گذشته ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ رضا گودرزی در آیین برپایی مانور تجهیزات و امکانات موتوری شهرداری کرج با بیان این مطلب اظهار داشت: سال های گذشته نیز چنین مانورهایی صورت می گرفت اما امسال این کار به صورت تیمی در سطح شهر انجام شد که نشان دهنده هماهنگی و تعامل دستگاه ها و بخش های مختلف است.


وی گفت: کرج از جمله شهرهایی است که با قرارگیری در دامنه جنوبی رشته کوه البرز، از شیب های تند و معابر حادثه خیز برخوردار است و رسیدگی به این امر نیازمند همت جمعی و انجام کار تیمی است.


گودرزی گفت: از جمله اموری که بر عهده معاونت خدمات شهری و پلیس راهور به صورت مشترک است، بررسی و بازدید از معابر شهر در ایام زمستان پیش از ساعات اولیه روز می باشد.


وی تصریح کرد: به طور معمول دو مسئول مربوطه در این بخش ها حدود ساعت ۴ بامداد به بررسی موقعیت ترافیکی و کیفیت معابر از حیث برف گرفتگی یا یخ زدگی می پردازند تا پیش از آغاز ساعات اداری و شروع به کار مدارس، با  ارائه گزارش و اطلاعات گردآوری شده به آموزش و پرورش و صدا و سیما، شهروندان را در جریان تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس قرار دهند.


رئیس پلیس راهور کرج، اجرای مانور امروز را بیانگر تعامل و همکاری بین دستگاهی و بین بخشی خواند و ضمن تقدیر از شهردار کرج برای برگزاری این مراسم گفت: خوشبختانه شهردار کرج، تیمی با مدیران جهادی را برای این کلانشهر دور هم جمع کرده است.


وی یادآور شد: در مواردی که رفع یخ زدگی و برف روبی از سطح معابر توسط ماشین آلات مکانیزه انجام می گیرد امکان آسیب دیدن برخی سرعتگاه های پلاستیکی در شهر وجود دارد که معاونت خدمات شهری یا حمل و نقل و ترافیک باید بکوشد با بررسی دقیق این امور، به اصلاح آنها بپردازد.


این مسئول به وظایف ذاتی پلیس راهور در زمان مختلف بخصوص ایام بارندگی ها اشاره کرد و بیان داشت: هماهنگی با معاونت خدمات شهری شهرداری کرج یکی از وظایف پلیس راهور است که در خصوص موارد مختلفی از جمله پاکسازی علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی از برف و آلودگی ها در ایام فصل زمستان و دیگر فصول سال انجام می گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری