جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
شهر آماده مقابله با بحران های فصلی است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در مراسم برگزاری مانور بزرگ تجهیزات و ماشین آلات زمستانی صبح امروز که در بلوار سرداران شهر کرج برپا شد، ...
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدیرروستا در مراسم برگزاری مانور بزرگ تجهیزات و ماشین آلات زمستانی صبح امروز که در بلوار سرداران شهر کرج برپا شد، گفت: برای آسایش شهروندان و ایجاد امنیت تردد در معابر، شبانه روز تعداد ۲۴۰۰ نیروی خدمات شهری به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند.


مدیرروستا با بیان اینکه این تعداد نیروها در قالب دو شیفت کاری صبح و شب به پاکسازی معابر یخ زده و برف روبی سطح خیابان ها می پردازند، اضافه کرد: بخش ها و دستگاه های مختلفی در برپایی این مانور با شهرداری و معاونت خدمات شهری همکاری داشته اند که از این جمله اتحادیه های مختلف بخصوص اتحادیه کامیون داران، پلیس راهور، هلال احمر، نیروی انتظامی شهرستان کرج و صدا و سیما بوده است.


وی تعداد خودروهای متعلق به معاونت خدمات شهری را ۱۵۰ دستگاه ذکر کرد که این ماشین آلات با همکاری دیگر بخش ها و دستگاه ها در موارد گوناگون بحران نظیر آبگرفتگی و یخ زدگی معابر یا پوشیده شدن سطح شهر با برف، به کمک همشهریان برای تسهیل تردد آنان می آیند.


معاون خدمات شهری شهرداری کرج، با بیان اینکه تمامی نیروها در این بخش برای برگزاری مانور فوق از شب گذشته و به رغم سرمای شدید هوا در محل برپایی نمایش ماشین آلات حضور داشته اند، اضافه کرد: تمامی فعالیت های فوق با هدف ایجاد آسایش خاطر در شهروندان و با دستور شهردار کلانشهر کرج انجام گرفته است.


مدیرروستا با تاکید بر حفظ شأن شهروندان از طریق ارائه امکانات مورد نیاز و تجهیز مناسب شهر به این امکانات گفت: مانور فوق در سال های گذشته نیز انجام می شد اما امسال به صورت جامع تر و با همکاری تمامی دستگاه های عملیاتی و بخش خصوصی انجام گرفت تا از این طریق توانمندی شهر در مقابله با موارد بحران برای شهروندان به نمایش گذاشته شود.


این مسئول مجری طرح را سازمان موتوری از سازمان های زیرمجموعه معاونت خدمات شهر خواند و از فعالیت های صورت گرفته توسط این سازمان برای برگزاری هر چه بهتر مانور فوق قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری