جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
مشارکت شهروندی رسیدن به توسعه را هموار می کند/ تبلیغات محیطی در منطقه ۷ شهرداری کرج ساماندهی می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین شریف کاظمی با بیان این مطلب افزود: برای ساماندهی تبلیغات محیطی و براساس مصوبه شورای اسلامی شهرکرج درخصوص ممنوعیت ...


به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین شریف کاظمی با بیان این مطلب افزود: برای ساماندهی تبلیغات محیطی و براساس مصوبه شورای اسلامی شهرکرج درخصوص ممنوعیت نصب تبلوهای غیرمجاز، موانع فلزی، پلاکارد و… در پیاده روها و معابرعمومی، عوامل زیباسازی اقداماتی از قبیل برشکاری و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از بلوار موذن، خیابان آزادی، بلوارباغستان، خیابان داریوش و بلوار انقلاب نمودند.


شریف کاظمی اظهار داشت: این اقدام توسط واحد کنترل نظارت شهرداری منطقه و در معیت ماموران کلانتری ۱۵ رجایی شهر انجام شد که طی آن تعداد ۱۲۸ مورد غیرمجاز از مکان های یادشده جمع آوری شد.


بوستان های منطقه زیباسازی می شوند


شریف کاظمی یادآور شد: به منظور زیباسازی علاوه بر جمع آوری زباله از بوستانها نسبت به  نصب تابلوهای سیمانی طرح درخت در سه ضلع سیزدهم، لچکی خیابان پیروزی شمالی و داخل رفیوژ ابتدای خیابان داریوش اقدام شده است.


شریف کاظمی تصریح کرد: با توجه به حقوق شهروندی، واحد زیباسازی معاونت خدمات شهری این شهرداری عملیات روشنایی بوستانها و پارک ها را با هدف ارائه خدمات مطلوب رفاهی و حفظ آرامش و امنیت در شب برای شهروندان و اصلاح و ترمیم شبکه روشنایی را در دستور کار خود قرار داده است.


این مسئول تاکید کرد: تابلوهای هشدار سوء مصرف مواد مخدر در تابلوهای معابر عمومی، میادین، پارک شهید بهشتی و گل نرگس به منظور آگاهی هر چه بیشتر شهروندان نصب شده است.


بنرهای پرداخت عوارض و نوسازی خودرو در سطح منطقه نصب شده است


وی در ادامه اظهار داشت: تبلیغات محیطی در ماههای آبان و آذر در این منطقه انجام شده است و بنا به تصمیم کمیته درآمدی منطقه، ۱۲نقطه از منطقه شناسایی و بنر های با ابعاد مختلف با هدف اطلاع رسانی و جلب مشارکت مردمی در پرداخت عوارض نوسازی و خودرو نصب شد.


شریف کاظمی خاطرنشان کرد: این پر‌تال ها در مقابل درب دانشگاه امام علی (ع) ( دانشگاه آزاد )، ایستگاه تاکسی فلکه اول گوهردشت، ابتدای ورودی خیابان میانجاده، سراه رجایی شهر، روبروی درب شمالی و جنوبی منطقه، خیابان ملکشاه نصب شده است.


وی در پایان افزود: اداره شهر با مشارکت و همراهی شهروندان میسر است و پرداخت به موقع عوارض شهری به عنوان درآمدهای پایدار، عاملی مهم در جهت خدمات رسانی مطلوب تر است، و تبلیغات محیطی متنوع در سطح منطقه علاوه بر جلب مشارکت هرچه بیشتر شهروندان به دنبال اطلاع رسانی درباره جوایز خوش حسابی و نهادینه کردن فرهنگ پرداخت به موقع عوارض است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری