جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
کلاک صاحب خانه ای از جنس فرهنگ می شود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صاحب خانه شدن برای هر خانواده به مثابه ایجاد محیطی شایسته برای ارتقاء و فربه شدن روح استقلال، آرامش و امنیت است. حال ...

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صاحب خانه شدن برای هر خانواده به مثابه ایجاد محیطی شایسته برای ارتقاء و فربه شدن روح استقلال، آرامش و امنیت است. حال اگر این خانه به پسوند “فرهنگ” مزین شود، حکایتش حکایت خروش و جوششی از جنس روح افزایی و بازگشایی جان و دل به روی اصالت و انسانیت است.


صاحب خانه که می شویم به یمن ایجاد این استقلال و امنیت ولیمه می دهیم، قربانی می کنیم و به قول قدیمی ترها از آن پس سر آسوده به بالین می گذاریم. با خانه دار شدن، دل مان به سکونت گاه مان قرص است و دل لرزه جابجایی و تشویش ناکجایی نداریم.


باک مان نیست که در این خانه قد بکشیم و صاحب فرزند شویم و …


خانه را باید که آباد کرد؛ حتی اگر دسترنج زمان بر سیمایش نشسته و پوست چروکیده اش به هرم آفتاب یله داده باشد. یا اگر قامتش خمیده و وسعتش کمتر از دل صاحبانش باشد. خانه های فرهنگ از این جرگه اند؛ عمق شان بسیار و وسعت شان محدود است.خانه فرهنگ کلاک از جمله این خانه هاست که مدتی است درهایش به روی مراجعه کنندگان بسته شده اما دلش هنوز مشتاق قد کشیدن اهالی فرهنگ آن حوالی است.


بر همین اساس مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج در نخستین بازدیدهای میدانی خود از خانه فرهنگ کلاک بازدید کرد  و بازگشایی مجدد آن را یکی از ضرورت های منطقه و اولویت فرهنگی محیط مذکور دانست.


حسین سعیدی سیرایی با اشاره به تاکید معاون فرهنگی – اجتماعی شهرداری نسبت به بازگشایی این خانه فرهنگ گفت: همچنین بازگشایی محل مذکور از تاکیدات جدی شخص شهردار در بازدید میدانی خود نیز بوده است.


سعیدی اظهار داشت: بر همین مبنا تلاش خود را به کار می گیریم تا مجموعه فوق را تا پیش از پایان امسال، مجدد راه اندازی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری