جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
شهرداری اردکان نهاد خدمت به مردم است

شهردار اردکان گفت: شهرداری نهاد خدمت رسانی به مردم است و کارکنان شهرداری از این فرصت نهایت استفاده را می برند.

Print Friendly, PDF & Email

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، ˈمحمد مروتیˈ در نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردکان افزود: این مهم با تعامل، همکاری، انسجام و یکپارچگی مسئولان واحدها در فعالیت های شهری محقق خواهد شد.

شهردار اردکان با اشاره به ضرورت تقویت تکریم ارباب رجوع و روحیه مردمداری اضافه کرد: امید است با مسئولیت پذیری و روحیه خدمت رسانی بتوان خدمات ارزنده ای برای مردم مومن و ولایت مدار شهر اردکان به ارمغان آورد.

وی در ادامه به اهم فعالیت انجام شده شهرداری طی ۵۰ روز گذشته اشاره کرد و افزود: یکی از کارهای زیر بنایی که دراین مدت انجام شد بحث تعریض رینگ شهری بود که خوشبختانه از ۲۴متر به ۳۲ تا۳۶ افزایش یافت که انشاا… این کار ثمره خوبی برای آینده شهر خواهد داشت.

شهردار اردکان یکی از مشکلات پیش روی شهر اردکان را پروژه فاضلاب شهری دانست و افزود: اجرای پروژه فاضلاب شهری باعث کندی آسفالت کوچه ها و معابرشده وبا اتمام این پروژه، کار آسفالت معابر در اسرع وقت شروع خواهد شد.

وی پروژه احداث بلوار غدیر را یکی دیگر از کارهای اساسی شهرداری عنوان کرد وگفت: با احداث بلوار غدیر که از مدرسه استقلال تا کارخانه سیدالشهداء ادامه پیدا خواهد کرد مشکل بخش مهمی از رینگ شهری غرب شهر حل خواهد شد.

شهردار افزود: تملک زمین های میدان امام حسین (ع)، تملک زمین های باقیمانده خیابان شهید شابلی، توسعه پارک سقا، شروع ادامه خیابان امام تا خیابان شهید بوستانی ازجمله فعالیتهای صورت گرفته شهرداری در این ۵۰ روز است.

رئیس شورای شهر اردکان نیز در این نشست با بیان اینکه خبرنگاران وظیفه بسیار خطیری برعهده دارند تصریح کرد: خبرنگاران باید اطلاعات درست ، دقیق و روشن را به گوش مردم برسانند .

حجت الاسلام ˈ حسین منصوری خواهˈ افزود: با برگزاری جلسات متعدد نهایت تلاش خود را می کنیم که خدمتی مطلوب تر به مردم در همه زمینه ها داشته باشیم .

وی گفت: اعضای شورای شهر، از همان روز اول هم پیمان شده اند که توان خود را در جهت خدمت بهتر و مطلوب تر در همه زمینه ها شهری به کار گیرند.

درادامه نیز شهردار واعضای شورا به سوالات مطرح شده پاسخ دادند و خواستار تعامل بیشتر خبرنگاران و اصحاب رسانه با مجموعه شهرداری و شورا شدند.

درپایان نیزهدایایی به رسم یادبود به ˈسید علی کلاهدوزان ˈپیشکسوت عرصه خبر و ˈ خدایی ˈ تنها زن مدیرمسئول در استان یزد اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری