جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۲
افراد متخلف در شهرداری پلدختر تلاش کارکنان را زیر سوال برده‎اند
شهردار پلدختر گفت: افراد متخلف در شهرداری پلدختر تلاش کارکنان را زیر سوال برده که متأسفانه این امر موجب شده امروز شهروندان پلدختری نسبت به شهرداری دیدگاه خوبی نداشته باشند. عرش ...
شهردار پلدختر گفت: افراد متخلف در شهرداری پلدختر تلاش کارکنان را زیر سوال برده که متأسفانه این امر موجب شده امروز شهروندان پلدختری نسبت به شهرداری دیدگاه خوبی نداشته باشند.
عرش نیوز:
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، جهانگیر اکبری در جمع اعضای شورای اسلامی شهر‌ و پرسنل شهرداری پلدختر افزود: این برداشت و طرز تفکر حاصل افراد متخلف انگشت شماری است که در مجموعه شهرداری رخ و نفوذ کرده‌اند و با ارتکاب به تخلف تلاش و زحمات پرسنل خدوم شهرداری را زیر سؤال می‌برند.

وی گفت: باید همه ما تلاش در جهت شفاف‌سازی دخل و خرج شهرداری پلدختر را داشته باشیم، تا بتوانیم اعتماد از دست رفته را به تنها به شهرداری باز گردانیم، بلکه این اعتماد را در بین مردم دو چندان کنیم.

اکبری با بیان اینکه اعضای شورای شهر در خدمت‌رسانی به مردم متحد و وحدت و انسجام داشته باشند، افزود: قانون‌مداری و حرکت در مسیر قانون در موفقیت شورا بسیار مؤثر است.‌

شهردار پلدختر بیان کرد: امروز در مواجهه با نیروهای شرکتی شهرداری پلدختر که حدود چهار ماه حقوق دریافت نکرده‌اند، شرمنده‌ایم.

وی اضافه کرد: مشکل کارگران بخش خدمات و فضای سبز و نیروهای شرکت خدماتی شهرداری پلدختر را طی روزهای آینده بررسی می‌کنم.

اکبری ادامه داد: از اعضای شورای چهارم خواستاریم با اتحاد و همدلی و پایبندی به قانون و اجتناب از قانون‌گریزی، نسبت به توسعه و پیشرفت شهر و بهبود وضعیت مبلمان شهری و ساماندهی حقوق کارگران شهرداری اهتمام ورزند.

شهردار پلدختر با بیان اینکه فرصت و زمان به سرعت سپری می‌شود، خطاب به اعضای شورای شهر گفت: پست و مقام زمانی ارزشمند است که از این فرصت به نحو شایسته برای گشودن گره از مشکلات مردم استفاده شود.

وی اظهار کرد: با همدلی و همکاری شورای شهر در بخش‌های مختلف به خصوص خدماتی و عمرانی اقدامات درخور و شایسته‌ای در شهر صورت گیرد.

اکبری گفت: خدمت به مردم افتخار بزرگی است که نصیبم شده و خود را سرباز نظام می‌دانم و افتخار می‌کنم در این شهر ولایتمدار و شهیدپرور که ملقب به هویزه ثانی است مشغول خدمت هستم.

شهردار پلدختر بیان کرد: از کارکنان شهرداری پلدختر انتظار می‎رود رعایت نظم، انضباط و صداقت در کار را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.

اکبری از تبدیل وضعیت نشدن نیروهای شهرداری پلدختر تا سه ماه آینده خبر داد و گفت: چنانچه در طول این مدت پرسنل شهرداری انتظاراتی که از آنها می‌رود، را بر آورده نکنند، شهرداری عذر آنها را خواهد خواست.

وی افزود: در بازدیدی که از زیرمجموعه‌های شهرداری به عمل آمد، شاهد تخلفاتی بوده‌ایم که باید گفت، نیروی کم کار و تنبل از امروز به بعد در شهرداری پلدختر جایی نخواهند داشت و پرسنل شهرداری ورود و خروج خود را باید با هماهنگی انجام دهد.

شهردار پلدختر بر لزوم تلاش شورای اسلامی شهر برای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها برای تحقق بهترین خدمت به مردم، تأکید و افزود: احترام به ارباب رجوع و مردم پلدختر از وظایف کارکنان شهرداری است و مجموعه نیرو‌ها، منابع و امکانات در شهرداری باید به یکدیگر کمک کنند، تا خدمت به مردم در سطح بالایی صورت گیرد و کارهایی را که در ظرف زمانی چند ساعت و یک روز انجام می‌گیرند، را نباید به هفته‌ها و ماه‌ها موکول کنند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری