جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۲
تامین منافع شهروند مهمترین وظیفه شهرداری رودسر است

شهردار رودسر گفت: تامین منافع شهروند مهمترین وظیفه شهرداری است بنابراین مسئولان شهری باید به این مهم توجهی ویژه داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

خداداد قنبرزاده ظهر امروز در دیدار با مردم محله دریاوارسر شهر رودسر افزود: خدمت به شهروندان و تامین منافع آنان برای زیباسازی و عمران وظیفه شهرداری است و این نهاد در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد. 

وی با بیان اینکه شهروند خوب شهر زیبا را می‌ سازد، تصریح کرد: کمک و همکاری شهروندان می تواند شهرداری را برای عمران و آبادانی شهر کمک کند و روند اجرای پروژه ها را سرعت ببخشد.

شهردار رودسر با اشاره به نوار ساحلی ۱۰ کیلومتری رودسر گفت: به جرات می توان گفت نوار ساحلی ماسه ای و همسطح رودسر در شمال کشور بی نظیر بوده و فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذار است و شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز آماده کمک به سرمایه گذاران در بخش خصوصی هستند چرا که سرمایه گذاری در این بخش موجب پیشرفت شهر و رونق اقتصادی می شود.

وی افزود: رودسر با داشتن مردمانی فهیم که در زمینه های علمی، فرهنگی و ورزشی نخبه پرور هستند و با داشتن عالمانی برجسته همیشه ایام زبانزد بوده و هستند و امیدواریم با سرعت بخشی در روند اجرای پروژه ها در آینده نزدیک رودسر به نگین گردشگری شهرهای گیلان تبدیل شود.

قنبرزاده از راه اندازی سایت پروازی در رودسر خبر داد و  اظهارداشت: پروانه این سایت آماده واگذاری به سرمایه‌گذار بخش خصوصی است.

وی در ادامه احداث پل هوایی عابر پیاده، تعریض، شن ریزی و آسفالت کوچه ها، موزائیک پیاده رو های خیابان اصلی در دو طرف، نصب چراغ های روشنایی را از جمله اقدامات عمرانی این منطقه عنوان کرد و افزود: شهرداری آماده ایجاد دوربرگردان در این منطقه است ولی این امر نیاز به اخذ مجوز از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان دارد.

شهردار رودسر همچنین با اشاره به استخر دو منظوره منطقه رامدشت اشاره کرد و یادآور شد: شهرداری آمادگی خود را برای تبدیل این مجموعه به یک تفرجگاه گردشگری اعلام می کند ولی این استخر در مالکیت اداره اوقاف و امور خیریه و محیط زیست شهرستان استو با مشخص شدن مالکیت آن آماده تبدیل این استخر به تفرجگاه گردشگری زیبا هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری رودسر آماده همکاری با سرمایه‌ گذاران به‌ ویژه در بخش گردشگری است، گفت: رودسر با وجود مردم با فرهنگ می‌ تواند به جایگاه واقعی خود برسد.

قنبرزاده اظهارداشت: شهرداری متعلق به همه شهروندان بوده و مجموعه شهرداری خادم همه مردم است و باید بهترین شهر و زیباترین شهر را به معرض دید همگان بگذاریم.

به گزارش خبرنگار مهر، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر رودسر و مدیران حوزه های مختلف شهرداری بصورت هفتگی با حضور در محلات مختلف ضمن دیدار چهره به چهره با مردم و شنیدن مشکلات آنان برای رفع مشکلات منطقه تصمیم گیری می کنند./مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری