جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲
تمام املاک شهرداری ساری در گرو بانک‌ها است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شهرداری ساری گفت: تمام املاک شهرداری ساری در گرو بانک ها است.

Print Friendly, PDF & Email

سعید نجاریان شامگاه یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد: بودجه شهرداری ساری در سال گذشته ۱۶۵ میلیارد تومان بوده که ۳۰ میلیارد آن پیش بینی تسهیلات بوده که شهرداری تشخیص داد این تسهیلات را دریافت نکند.

وی بودجه سال ۹۲ شهرداری را ۱۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تا آذر ماه مبلغ ۷۶ میلیارد تومان آن محقق شد و پیش بینی می شود در ماه های باقیمانده کل این بودجه تحقق پیدا کند.

عضو شورای شهر ساری گفت: جذب اعتبارات استانی و ملی، افزایش بودجه عمرانی نسبت به بودجه جاری شهرداری، اتمام پروژه های نیمه تمام بر اساس اولویت ها، تعریف در آمد های پایدار و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی از اولویت های بودجه سال ۹۳ شهرداری ساری است.

رئیس کمیسیون طرح و برنامه شورای شهر ساری گفت: تمامی مصوبات شورا حاصل تضارب آرا اعضا است.

سید محمد جعفری به پیشنهاد شهرداری مبنی بر صدور ساری کارت توسط سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری اشاره کرد و گفت: این طرح با عاملیت بانک انصار انجام می شود.

وی بیان کرد: ساری کارت نظیر کارت بانک قابل شارژ است و برای دریافت خدماتی همچون حمل و نقل درون شهری قابل استفاده است.

جعفری، پیشنهاد طرح پلکانی کردن دریافت تهاتری مطالبات شهرداری را در جلسه مطرح کرد و افزود: در این طرح پیش بینی شده بدهی شهروندان اگر از یک میلیارد ریال تا دو میلیارد ریال باشد باید یک میلیارد ریال آن را نقدی و مابقی را تهاتری بپردازند.

وی افزود: از دو میلیارد تا سه میلیارد ریال باید ۵۰ درصد آن را نقدی یا طبق قوانین و مصوبات مربوطه پرداخت و ما بقی به صورت تهاتری پرداخت شود.

جعفری گفت: از سه میلیارد ریال به بالا ۳۵ درصد آن را نقدی یا طبق قوانین و مصوبات مربوطه پرداخت و مابقی را تهاتری بپردازند.

اعضای شورای شهر ساری با طرح صدور ساری کارت و با طرح پلکانی کردن دریافت تهاتری مطالبات شهرداری موافقت کردند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری