جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲
وعده روحانی برای تکمیل طرح های دارای ۸۰ درصد پیشرفت البرز در سال آینده
محمدجواد کولیوند با اعلام این خبر در خصوص این نشست صمیمانه گفت: در این دیدار نمایندگان استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان تازه تأسیس البرز، مسائل و مشکلات ...


محمدجواد کولیوند با اعلام این خبر در خصوص این نشست صمیمانه گفت: در این دیدار نمایندگان استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان تازه تأسیس البرز، مسائل و مشکلات مربوط به حوزه انتخابیه را به اطلاع رئیس جمهور رساندند و در مورد آن ها بحث و تبادل نظر کردند.


نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا ادامه داد: در این دیدار مسائل مربوط به قطار شهری کرج و توسعه ناوگان ریلی، متروی تهران –کرج – هشتگرد، بهبود وضعیت حمل‌ و نقل جاده‌ای از قبیل تکمیل اتوبان همت، تکمیل اتوبان تهران شمال تا شهرستانک، راه ارتباطی هشتگرد به طالقانو تعریض اتوبان‌های استان البرز، حوزه صنعت و معدن و کشاورزی و توسعه شهرک‌های صنعتی و طرح‌های اشتغال‌زایی، رفع بیکاری و بهبود وضعیت اشتغال استان، مباحث مربوط به ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و ساخت و تکمیل بیمارستان های استان، تسریع در اجرای طرح‌های گازرسانی و آبرسانی و تخصیص بودجه برای آن ها مطرح شد و رئیس جمهور نیز دستورات لازم را صادر کرد.


وی همچنین از وعده روحانی برای تکمیل طرح‌های بیش ‌از ۸۰ درصد پیشرفت در سال ۹۳ خبر داد و گفت: رئیس جمهور در نشست امروز گفت که استان البرز به علت همجواری با استان تهران از جایگاه مهم و حیاتی برخوردار است، از این ‌رو دولت نگاه ویژه‌ای به این استان دارد.


کولیوند فضای این دیدار را بسیار خوب ونتیجه بخش توصیف کرد و افزود: در آینده نزدیک، مردم شریف استان البرز، نتایج این جلسه و پیگیری های نمایندگان خود را در استان خواهند دید.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری