جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲
سکاندار جدید منطقه ۱۰ شهرداری کرج معارفه شد/ ترکاشوند: ایلیات برای انجام کارهای بزرگ به فردیس می رود
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید منطقه 10 شهرداری کرج صبح امروز با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری کلانشهر کرج ...
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید منطقه ۱۰ شهرداری کرج صبح امروز با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری کلانشهر کرج و جمعی از مدیران شهری برگزار شد و طی آن ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات غفاری، برای فرج ا… ایلیات آرزوی موفقیت و توفیق در خدمت به مردم فردیس شد.


معاون شهرسازی شهرداری کرج در آیین معارفه ایلیات گفت: هدف از تغییرات مدیریتی در شهرداری کرج ایجاد تحرک و پویایی است و همه باید در مسیر خدمتگزاری به شهروندان حرکت کنیم. خدمت بی منت و تلاش برای ساختن شهری زیبا و سالم منشور مدیریتی شهردار جدید کرج است و باید تلاش کنیم در فضایی توام با وحدت و آرامش محقق شود.


احمدی پرگو ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مدیر سابق منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: بر اساس تصمیم شهردار کرج، غفاری در مسئولیت مدیر طرح های راهبردی و کاربردی مشغول کار می شود و اقداماتش در زمان تصدی مسئولیت مدیریت منطقه ستودنی است.


این مقام مسئول، در معرفی ایلیات، مدیر جدید منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: مدیر جدید منطقه از مدیران تلاشگر و با سابقه شهرداری کرج است و قطعا منشاء اثر خیر برای مردم و منطقه خواهد بود و از حمایت مدیریت شهری کرج برخوردار است.


یادآوری می شود مدیریت مناطق ۵، ۴، ۸ (قدیم و جدید) شهرداری کرج، مشاور فرماندار کرج و شهردار محمدشهر بخشی از سوابق کاری و تجربیات ایلیات در عرصه مدیریتی است.


شهردار کرج در مراسم معرفی مدیران جدید شهرداری کرج، از ایلیات به عنوان چهره ای خدمتگزار یاد کرد و بیان داشت: با توجه به حساسیت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و درخواستها برای ارتقای سطح خدمات رسانی در منطقه فردیس، به این جمع بندی رسیدیم که ایلیات با سوابق ارزنده و تجربیات مدیریتی می تواند اقدامات بزرگ و جهادی را در شهرستان فردیس کلید زند و  قطعا در این مسیر از وی حمایت خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری