جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲
“علیرضا کیان” بر کرسی مدیریت منطقه ۵ شهرداری کرج تکیه زد
در ادامه این مراسم رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و یکی از معتمدین منطقه حصارک در رابطه با اقدامات اخیر مدیر قبلی منطقه 5 صحبت کردند. رئیس ستاد عتبات ...
در ادامه این مراسم رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و یکی از معتمدین منطقه حصارک در رابطه با اقدامات اخیر مدیر قبلی منطقه ۵ صحبت کردند.


رئیس ستاد عتبات عالیات استان البرز گفت:

طی سالهای گذشته تحولات شگرفی در سطح منطقه روی داده که  فقط می توانم صحبتم را در این نکته خلاصه کنم که امروز ساکنان محلات محروم کرج احساس عزت می کنند.


حجت السلام والمسلمین حسینی خاطر نشان کرد: احداث بلوار شهید مصطفی خمینی (ره) که از سالهای دور استارت خورده اما به علت مشکلات مالی متوقف مانده بود، در شرایط کنونی به بهره برداری رسید و جا دارد از تلاشهای کلیه دست اندرکاران تقدیر و تشکر نمایم. با بهره برداری از این بلوار بار ترافیکی منطقه تا حد زیادی کاهش می یابد و راههای دسترسی محلی تقویت می شود.


وی از تشدید ترافیک در سطح شهر گلایه مند بود و ورود جدی مدیریت شهری به ماجرا را خواستار شد.


حجت السلام والمسلمین حسینی عنوان کرد: در سالهای گذشته انبوهی از مسایل و مشکلات خودنمایی می کرد اما با گذشت زمان، تلاش مدیریت شهری و همکاری شهروندان امروز بسیاری از موانع پیش روی خدمت رسانی برداشته شده و شاهد دوران شکوفایی منطقه ۵ هستیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری