جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲
کمیسیون ماده صد از وجود چندین هزار پرونده در حال بررسی خانه تکانی شود
ترکاشوند، در ارزیابی تحولات کرج از دوره نخست تصدی سمت شهردار کرج تاکنون اظهار داشت: کرج در حوزه های گوناگون به شاخص های مطلوبی دست نیافته است و با ایده ...
ترکاشوند، در ارزیابی تحولات کرج از دوره نخست تصدی سمت شهردار کرج تاکنون اظهار داشت: کرج در حوزه های گوناگون به شاخص های مطلوبی دست نیافته است و با ایده آل ها فاصله زیادی دارد. از نقطه کنونی تا نقطه رضایتمندی عمومی فاصله زیادی وجود دارد.


این مقام مسئول خطاب به همکارانش گفت: قطعا فردی خارج از سیستم شهرداری برای تصدی مسئولیت وارد سازمان نمی شود مگر اینکه در تخصصی دچار ضعف باشیم و نیروی متخصص در دسترس نباشد.


وی، در بخش دیگری از سخنانش ترافیک را نقل قول تمام محافل ترافیکی استان دانست و بیان داشت: کارشناسان با نگرشی به وضع موجود ترافیک تهران که ریشه در بی توجهی های گذشته دارد، زنگ خطر بحرانی شدن معضل ترافیک در مرکز استان را به صدا در آورده اند که مسئولان باید دقت لازم را داشته باشند.


ترکاشوند افزود: در همین راستا، طرح جامع حمل و نقل و ترافیک کلانشهر کرج تهیه و تدوین شده است که با تصویب در شورای عالی ترافیک استان البرز و سپس شورای عالی ترافیک کشور می توان بخش اعظمی از مشکلات کرج در حوزه راههای مواصلاتی، روان سازی رفت و آمد و مهار پدیده ترافیک را مرتفع ساخت، برای مثال، احداث ۵۱ الی ۵۷ تقاطع غیر همسطح در طرح جامع ترافیکی کرج دیده شده است که برای احداث هر کدام حداقل ۵۰ الی ۹۰ میلیارد تومان نیازمندیم.


شهردار کلانشهر کرج، به تلاش برای جداسازی فردیس از کرج اشاره کرد و بیان داشت: در تهران بزرگ سه فرمانداری در حال خدمت رسانی به مردم هستند بدون اینکه یکپارچگی مدیریتی شهرداری تهران دچار خللی شود و اساسا به واسطه تاسیس فرمانداری در یک منطقه نمی توان بر استقلال شهرداریهای منطقه تاکید داشت.


ترکاشوند گفت: از آنجا که مردم فردیس نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر را برای یک دوره چهار ساله انتخاب کرده اند، به احتمال زیاد تا پایان دوره کنونی شورای شهر، فردیس تحت پوشش شهرداری کرج خواهد ماند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری